ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM DA EKİM AYI İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

ALAÇAM DA EKİM AYI İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

Tarih
Bu haber 659 defa okunmuştur.

...........     Alaçam da 19-10-2017 Çarşamba günü saat 10:30 da  İlçe Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar ve Belediye Başkanı Hadi Uyar başkanlığında aylık istişare toplantısı yapıldı.Alaçam Ziraat Odası Toplantı salonunda yapılan aylık istişare toplantısına İlçe Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar, Belediye Başkanı Hadi Uyar, İlçe Jandarma Komutanı J. Üsteğmen Murat Şenyurt, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural, Alaçam Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Radi Şen, kurum müdürleri ve muhtarlar katıldı.Alaçam genelinde Aylık olarak gerçekleşen değerlendirme toplantısında yapılan ve yapılacak hizmetler değerlendirildi.


Kaymakam Çağlar ‘’ Huzurlu, güvenli, sağlıklı, her türlü riskten, tehlikeden uzak bir eğitim-öğretim ortamı oluşturmak üzere görevli olan Emniyet, Jandarma, Millî Eğitim, dâhil olmak üzere bütün tarafları bir araya getirerek ortak bir değerlendirme yapmak, okullarımızda ve ilçemizde yaşanması muhtemel olumsuzlukları ortadan kaldıracak tedbirleri planlamak ve koordine etmek istediklerini belirti.
Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar ise ilçedeki çalışmalar hakkında bilgi verdi. Yakacık, İncirli, Toplu, Göçkün, Alpaslan ve Doyran mahallerinde asfalt yol çalışmalarımızı tamamlandık. Aciliyeti olan mahallerimizde muhtarlarımız ve mahalle sakinleri ile yaptığımız istişarelerle eksiklikleri sırasıyla gidermeye gayret gösteriyoruz.


Fatih Mahallesi Geyikkoşan Bulvarı, üzerinde bulunan Belediyemize ait 101 ada/18 parsel üzerinde 6 Mayıs Hıderellez Şenliklerinin ve Güreş Festivallinin daha güzel ortamda yapılması amacıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 2 trilyon maliyetli yeni güreş alanı proje çalışmalarına başlandığını ve projede,2100 m2 güreş meydanı ,3,000 kişilik kapalı tribünleri ve 150’li araçlık oto parkı ile birlikte 9.150 metrekarelik etkinlik alanı bulunduğunu dile getirdi
Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi