ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM DA CUMHURİYET KUPASI TRAP TEK KURŞUN HAVALİ TÜFEK YARIŞMASI

ALAÇAM DA CUMHURİYET KUPASI TRAP TEK KURŞUN HAVALİ TÜFEK YARIŞMASI

Tarih
Bu haber 656 defa okunmuştur.

............Alaçam’da Cumhuriyet Kupası ödüllü trap, tek kurşun, havalı tüfek yarışması yapıldı.
Alaçam Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Yakakent Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü iş birliğinde ve Alaçam Doğal Hayatı Koruma Avcılık ve Atıcılık Derneği desteğiyle gerçekleştirilen cumhuriyet kupası ödüllü trap, tek kurşun, havalı tüfek yarışması 22 ekim pazar günü Alaçam Toplu Mahallesi çamlık mevkiinde yapıldı.
Yarışmaya Alaçam Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar, Yakakent Kaymakamı Muhammet Tugay, Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar , Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz katılarak trap ve tek kurşun branşlarında deneme atışları yaparak oldukça yetenekli olduklarını gösterdiler.


Havalı tüfek atış yarışması sonucunda
1.Bülent Şentürk
2.Serdar Dal
3.Recep Çınar
Tek Kurşun Yarışması Sonucunda
1.Serdar Anarat
2.Çağlar Gül
3.Hüseyin Bilgin
4.Ersan Güller
Trap Atış Yarışması Sonucunda
1.Emrah Kalkan,
2.Fahri Çakıcı
3.Erol Elev
Bayanlar Trap Yarışmasında
1.Merve Nur Yalçın

Alaçam Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cansu Keskin Karaaslan ile Yakakent Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Murat Oral yaptıkları açıklamada amacımız ilçelerimizde atıcılık branşının alt yapısını oluşturarak lisanslı sporcu yetiştirmeye yönelik yapılan bu teşvik amaçlı faaliyette aynı zamanda 'havaya atma tehlike yaratma, hedefi yakala spora katkı sağla' sloganımız ile toplumsal farkındalık yaratmaktı tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz dediler.
ayrıca bu organizasyonun gerçekleştirilmesinde desteklerini esirgemeyen Alaçam Kaymakamımız Oğuz Alp Çağlar ve Yakakent Kaymakamız Muhammet Tugay’a ve Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz ‘a teşekkürlerimizi sunarız.
Her faaliyetimizde olduğu gibi bugün de maddi manevi yardım ve desteklerini esirgemeyen Alaçam Belediye Başkanımız Hadi Uyar’a ve tüm belediye personeline, faaliyetin her aşamasında maddi manevi ve teknik destekleriyle büyük katkı sağlayan Alaçam Doğal Hayatı Koruma Avcılık ve Atıcılık Derneği Başkanı Bayram Güner' e ve kıymetli ekibine , 1919 Atakum Avcılık ve Atıcılık Derneği Başkanı İsmail Bülbül ve ekibine , faaliyetimize katkı sağlayan firma sahiplerine teşekkürlerimizi sunarız’’,dediler.
Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi