ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

BAFRA VETERANLAR FUTBOL TAKIMI ORDU MAÇINA HAZIRLANIYOR

BAFRA VETERANLAR FUTBOL TAKIMI ORDU MAÇINA HAZIRLANIYOR

Tarih
Bu haber 586 defa okunmuştur.Bafra Veteranlar Ordu Maçına Kenetlendi..
Bafra'yı Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi’nde temsil edecek olan, Bafra Veteran Takımı, yaptığı idmanlarla hazırlıklarını sürdürüyor.
Eski futbolcuları yıllar sonra yeşil sahada tekrar bir araya getiren Türkiye`de  58  takımın iştirak edeceği TMVFL tarafından organize edilen Masterlar ve Veteranlar Futbol Ligi`de Bafra`yı  temsil edecek olan Bafra Vetaranlar Pazar günü Bafra Suni çim sahada saat 16:00`da oynanacak Ordu Vetranlar  maçının hazırlıklarını devam ettiriyor.
Bafra Suni Çim sahasında Haftanın iki günü Salı ve Perşembe günü idman, ısınma koşusuyla başladı. Kondisyon çalışmasının yapıldığı idman, yarım sahada çift kale maçla son buldu. İdmana Çıkan Bafra Vetranlar Takımı idmanlara İddialı hazırlanıyorlar.
Bafra Veteranlar Spor Kulübü Başkanı ve Hocası Kenan Ekbul “ İlçemize yeni bir heyecan kazandıracak olan Bafralı veteranlar Spora yıllarca hizmet etmiş yıldızları tekrar bir araya toplayacak. Futbola gönül veren eski dostlar bir araya gelerek kenti temsil etmek için elimizden geleni yapacağız” dedi.Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi