ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

YAKAKENT KAYMAKAMINDAN VEDA MESAJI

YAKAKENT KAYMAKAMINDAN VEDA MESAJI

Tarih
Bu haber 810 defa okunmuştur.

.......
Sevgili Yakakentliler ;

            Yaklaşık 8 ay gibi bir süre içerisinde Yakakent ilçesinde Kaymakam vekili olarak görev yapmakta iken 1 ay süre ile Ankara’da İçişleri Bakanlığımızın açmış olduğu Dil kursuna 1 ay sonucunda da İngiltere’ye gideceğimden dolayı 27.10.2017 tarihinde Yakakent ilçesindeki görevimden ayrılmış bulunmaktayım.

            Mesleğimin ilk yıllarında Yakakent gibi bir ilçede görev yaptığım için kendimi şanslı hissediyorum. Yakakent ilçesinde görev yaptığım süre içerisinde Yakakent halkından görmüş olduğum yakın ilgi ve alakayı, Sevgi ve saygıyı Hüsnü Kabulünüzü asla unutmayacağım. Bu yakın ilginizden dolayı Yakakent halkına teşekkür ediyorum.

            Yakakent ilçesinde Kanunlar çerçevesinde, Devletimizin bize vermiş olduğu yetkiler içerisinde ilçemizin sorunlarını gidermeye çalışıp,  ilçemizin ekonomisine bir nebzede olsa katkı sağlaya bilmek halkımızın  refah düzeyini artırabilmek için bazı projeler yaptık ise de, bunlar biliyorum ki sizler için yeterli değildir. Ancak kısa zamanda yapılabileceklerin en hızlı ve en verimli olabileceklerini yapmaya gayret gösterdik.

            Yaptığımız bu çalışmalarda bizlere yardımcı olan siz Yakakent halkına, Yakakent Esnafına ve Yakakent’te görev yapan tüm kamu kurum ve kuruluşlarında bulunan Başta amirleri memurları ve diğer personelleri olmak üzere herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.

            Ülkemizin ender yerlerinden biri olan Denizin ve Karanın birleştiği Küçük bir Turizm ve balıkçı kasabası olan Yakakent’imizi ilerde eğitimde, ekonomide, kültürde, sporda, sağlıkta ve daha birçok alanlarda ileri bir safhada görmek dileğiyle hepinize sağlıklı, mutlu, Huzurlu yarınlar dileyerek veda ediyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

            Hoşça kalın Allaha emanet olunuz.


    MUHAMMET TUGAY

YAKAKENT KAYMAKAMI

Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi