ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

29 EKİM CUMHURİYET KOŞUSU ALAÇAM’DA YAPILDI

29 EKİM CUMHURİYET KOŞUSU ALAÇAM’DA YAPILDI

Tarih
Bu haber 797 defa okunmuştur.

...........



Atletizm Federasyonu Başkanlığının ve Samsun Atletizm İl Temsilciliğinin 2017 yılı faaliyet programında yer alan 29 Ekim Cumhuriyet Koşusu, 8 kategoride 189 sporcunun katılımıyla 29 Ekim 2017 Pazar günü Alaçam Geyikkoşan Mevkiinde gerçekleştirildi.
Yarışmada dereceye giren sporcuların ödüllerini Alaçam Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar, Alaçam Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cansu KESKİN KARAASLAN ile Yarışma Hakemleri ve Antrenörler verdiler.
Atletizm İl Temsilcisi Sakin GÜNEŞ bu anlamlı organizasyonun Alaçam da yapılması bizleri çok mutlu etti bizlere göstermiş olduğunuz ilgi alaka ve yapılan hazırlıklar için emeklerinize sağlık diyerek teşekkür etti.


Büyük mücadelelere sahne olan yarış sonucunda
Küçük Kızlar 1200 m.
1.Zeynep Birşah ÇİÇEK – Çarşamba Cemil Meriç OO
2.Sude BAŞTÜRK – Canik Tevfik İleri OO
3.Nehir KÖSEOĞLU – Çarşamba Şehit Ferhan Hasovalı OO



Küçük Erkekler 1500 m.
1.Eray DİKTAŞ – Çarşamba Cemil Meriç OO
2.Mikail PARLAK – Çarşamba Değirmenbaşı OO
3.Salih AYDIN - Çarşamba Değirmenbaşı OO
4.Yusuf Alper TEMİZ - Çarşamba Cemil Meriç OO
Yıldız Kızlar 2000 m.
1.Betül KARAÇALI – Çarşamba Cemil Meriç OO
2.Gökçenur BOZ- Çarşamba Cemil Meriç OO
3.Nagihan Öykü AYVAZ – Canik Pınarspor
4.Betül ÇİÇEK – Çarşamba Cemil Meriç OO




Yıldız Erkekler 3000 m.
1.İhsan ÇAVUŞ – Alaçam Atatürk OO
2.Emrah TURAN – Samsun Tevfik İleri OO
3.Şahin Can ATAY – Alaçam Atatürk OO
4.Semih BAYER – Samsun Tevfik İleri OO
Genç Kızlar 3000 m.
1.Hüsna ÇAĞLAYAN – Samsun Spor Lisesi
2.Şule AKTAŞ – Canik Pınarspor
3.Tuğbanur TAŞDEMİR – Canik Pınarspor
4.Yeliz DUMAN – Canik Pınarspor



Genç Erkekler 5000 m.
1.Burak YALÇIN – Samsun Spor Lisesi
2.Şerif EMEÇ – Asarcık Anadolu Lisesi
3.Orhan OKYAY – Asarcık Anadolu Lisesi
4.Hamza ARSLANTÜRK – Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi
Büyük Bayanlar 4000 m.
1.Ümran Sedef KANTEKİN- FERDİ
Büyük Erkekler 6000m.
1.Enes AYIK – FERDİ
2.Celal SAĞLAM – FERDİ
3.Mücahit DEMİRCAN – Samsun Gençlik ve Spor Kulübü
4.Atakan BAYRI – Ferdi



Ve Takım Sıralamaları
Küçük Kızlar Takım 1.si Çarşamba Cemil Meriç OO , 2.si Çarşamba Şehit Ferhan Hasovalı OO, 3.sü Alaçam Atatürk OO
Küçük Erkekler Takım 1.si Çarşamba Cemil Meriç OO, 2.si Çarşamba Değirmenbaşı OO, 3.sü Çarşamba Şehit Ferhan Hasovalı OO
Yıldız Kızlar Takım 1.si Çarşamba Cemil Meriç OO, 2.si Çarşamba Şehit Ferhan Hasovalı, 3.sü Alaçam Atatürk OO
Yıldız Erkekler Takım 1.si Alaçam Atatürk OO, 2.si Çarşamba Şehit Ferhan Hasovalı, 3.sü Alaçam Özel Detay OO
Genç Kızlar Takım 1.si Canik Pınarspor, 2.si Samsun Spor lisesi
Genç Erkekler Takım 1.si Asarcık Anadolu Lisesi, 2.si Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi (A), 3. Sü Atakum Anadolu imam Hatip Lisesi (B)
Büyük Erkeklerde ise Samsun Gençlik ve Spor Kulübü kupa almaya hak kazandılar.



Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi