ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

YAKAKENT TE 79.ÖLÜM YILINDA ATAMIZ SAYGIYLA ANILDI

YAKAKENT TE 79.ÖLÜM YILINDA ATAMIZ SAYGIYLA ANILDI

Tarih
Bu haber 582 defa okunmuştur.

.........       10 Kasım Atatürk'ü Anma Törenleri Yakakent te İlçe Kaymakamı Selin SARI, İlçe Belediye Başkanı Hüseyin KIYMA, Kurum Amirleri ve halkın katılımıyla Cumhuriyet Meydanında bulunan Atatürk Anıtına  Çelenk konulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlamıştır.
      Daha Sonra anma programına Kozköy Ortaokulu konferans salonunda devam edildi.Programa Yakakent Kaymakam Vekili Selin Sarı, Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin KIYMA,  Yakakent İlçe Garnizon Komutanı Gürkan Demir, Yakakent İlçe Emniyet Amiri V. Murat Sarı, Yakakent Daire Amirleri, Gaziler, Okul Temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Program Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.Öğrenciler tarafından günün anlam ve önemini anlatan şiirler, kompozisyonlar ve Mustafa Kemal Atatürk'ün sevdiği türkülerin okunduğu koro ve oratoryo gösterileri ile programa devam edildi,10 Kasım Atatürk'ü anma etkinlikleri içerisindeyapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilere protokol üyeleri tarafından hediyeleri verilerek program sona erdi.Haber: Yakakent Kaym.

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi