ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM’A DOĞALGAZ PROJESİ İÇİN İLK ADIM ATILIYOR

ALAÇAM’A DOĞALGAZ PROJESİ İÇİN İLK ADIM ATILIYOR

Tarih
Bu haber 720 defa okunmuştur.

..........


Alaçam’a doğalgaz dağıtım şebekesi yapımı konusunda  uzun süredir devam eden çalışmalar, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Sayın Çiğdem Karaaslan tarafından müjdelenerek 2019 yılından itibaren çalışmalara başlanacağı kamuoyuna açıklanmıştı.

 Bölgemizde doğalgaz dağıtım hizmetlerinden sorumlu AKMERCAN DELTA Doğalgaz Dağıtım Sanayi ve Tic. A.Ş. Bölge Müdürü Mustafa Sezen ve beraberindeki heyet  Belediye Başkanımız Hadi Uyar’ı makamında ziyaret ederek, yapılması planlanan doğalgaz dağıtım hattı ve sürecin işleyişi konusunda bilgi  ve fikir alışverişinde bulundular.

Başkan Uyar, " Alaçam’da  yaşayan hemşehrilerimizin  doğal gaza kavuşması adına  çok önemli bir adımı gerçekleştirmiş oluyoruz. Doğalgazın vatandaşlarımızın yaşam standardını yükselteceğini dile getiren Başkan Uyar, Bugün ilçe olarak hayalini kurduğumuz ve büyük emek harcadığımız doğalgaz için ilk adımın atıldığını vurgulayarak;çalışmaların  en kısa zaman başlayacağını  belirti.

Ayrıca ;Alaçamlı hemşehrilermiz adına çok memnun olduğunu yıllardır ilçemizin gündeminde olan bu hizmetin gerçekleştirilmesi hususunda ilk günden beri emeği ve  büyük katkısı olan basta Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Sağlık Bakanı Sayın Ahmet Demircan, AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Samsun Milletvekili Sayın Çiğdem Karaaslan, geçmiş dönem Gençlik  Spor Bakanı ve Milletvekili Sayın Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Samsun Milletvekillerimiz Sayın Orhan Kırcalı, Fuat Köktaş, Hasan Basri Kurt olmak üzere emeği gecen herkese Alaçam halkı adına çok teşekkür ediyorum." dedi.

Haber: Alaçam Beldy.

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi