ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM DA ENGELLİLER GÜNÜ ÇEŞİTLİ PROGRAMLARLA KUTLANDI

ALAÇAM DA ENGELLİLER GÜNÜ ÇEŞİTLİ PROGRAMLARLA KUTLANDI

Tarih
Bu haber 883 defa okunmuştur.

............      Alaçam Engelliler Derneği tarafından 3 Aralık Engelliler Günü dolayısıyla Alaçam Cumhuriyet Meydanı'nda Atatürk Anıtı'na çelenk sunuldu.Program Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından kapalı spor salonuna devam etti.


       Alaçam Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından Alaçam Kapalı Spor Salonunda devam eden etkinliklere, İlçe Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar, Belediye Başkan Yardımcı Aşkın Cansız, Belediye Meclis Üyesi Hasan Çelik, kamu kurum kuruluşların daire amirleri, siyasi parti temsilcileri  ve vatandaşlar katıldı. Etkinlikler saygı duruşu istiklal marşının okunması ile başladı.


        Programda engeliler günü nedeniyle konuşmalar yapıldı.
Program boyama etkinliği, modern dans gösterileri, bocce müsabakası ,ihtiyaç sahiplerine tekerlekli sandalye ve plaket taktiminim ardından salon programı sona erdi.

      3 Aralık dünya Engelliler günü dolaysıyla Kapalı spor Salonunda düzenlenen programın sonunda, engelli vatandaşlarımızın  ve ailelileri onuruna Alaçam  Belediyesi tarafından yemek programı düzelendi.

Alaçam Öğretmen Evinde  düzenlenen yemeğe İlçe Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar, Belediye Başkan  Vekili Selahattin Alkan ,kamu kurum kuruluşların daire amirleri, siyasi parti temsilcileri  engelli  vatandaşlarımız  ve aileleri katıldı.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi