ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

AKCAGÖZ, İLÇE BAŞKANLARINI TOPLADI

AKCAGÖZ, İLÇE BAŞKANLARINI TOPLADI

Tarih
Bu haber 877 defa okunmuştur.

AKCAGÖZ: “REKABET DEĞİL, YOLDAŞLIK ESAS OLACAKCumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, yeni seçilen ilçe başkanlarıyla bir toplantı gerçekleştirdi. En son Vezirköprü ilçe kongresinin tamamlanmasıyla, ilçe kongre sürecinin de tamamlanmış olduğunu belirten Akcagöz, toplantı sonrası bir açıklama yaptı. İl Kongresi’nin 7 Ocak tarihinde yapılmasının kararlaştırıldığını söyleyen Tufan Akcagöz, “İlçe Başkanlarımızla bir araya geldik. Yeni göreve seçilen ilçe başkanlarıma başarılar diliyorum. Önümüzdeki dönem için adaylığımı açıklamıştım ve tüm ilçe başkanlarımdan, bu anlamda destek istedim. Kimseyi ayırt etmeden, bütünleştirici bir siyaset anlayışı geliştirmek zorundayız. Tüm ilçelerimize aynı yakınlıktayım. Biliyorum ki, örgüt olarak çalışırsak ancak başarılı olacağız. İki yıllık görev sürem içinde, tüm ilçelerimize onlarca defa ziyarette bulunduk. İlçelerimizde yaşanan sıkıntılara, sorunları, yerinde çözüm üretmek için bizzat o ilçeye giderek basın açıklaması yaptık. İlçe başkanlarım hatırlayacaklardır. Bu iki yıllık süre içinde Cumhuriyet Halk Partisi’ni etkin kılabilmek için, gece gündüz demeden çalıştık. Bundan sonra da, aynı hız ve kararlılıkla çalışmaya ve mücadele etmeye devam edeceğiz. Biz var olduğumuz müddetçe, AKP meydanı boş bulamayacak dedik ve gereğini yaptık. Bundan sonra da, nefesimiz enselerinde olacak.” dedi.
          CHP İl kongresinin bir şölen havasında geçeceğini dile getiren Tufan Akcagöz, “Kimseyi rakip olmadığımı belirtmek istiyorum. Siyaset anlayışımın temelinde, yoldaşlık var. Dolayısıyla, siyaset yaparken partili arkadaşlarımla rekabet duygusu içerisinde olmadım, bundan sonra da olmayacağım. Hepimiz gelip geçiciyiz. Ancak, temsil ettiğimiz kurumsal kimlik, köklerini tarihten alıyor. Bu sorumluluk bilinci içinde siyaset yapıyoruz. 2019 seçimleri, ülkemiz için hayati derecede önemli. Başarmak zorundayız ve başaracağız. İlçelerimizin dertlerini ve sıkıntılarını yakından takip ediyoruz. Samsun’da yerel yönetim anlamında çok ciddi boşluklar olduğunu, AKP’li belediyelerin Samsun’u yönetemediğini görüyoruz. Göreceksiniz, Samsun’daki tüm belediyelere talibiz. Kendimi, 2019 yılında, Samsun’da zafer kazanacak bir partinin temsilcisi olarak görüyorum. Bu kararlılık noktasındayım. Mevcut milletvekillerimiz ve önceki dönem siyasette rol almış parti büyüklerimizle de istişare halindeyim. Ben tek başıma başaramam ama el birliği ile inanın Samsun’u yerinden oynatacağız. Samsun bürokrasisi ve siyaset dünyası, geçen iki yılın farkına yakından şahit oldu. Bundan sonra da, aynı cesaretle mücadele edeceğiz.” diye sözlerini  tamamladı.

CHP SAMSUN BASIN BÜROSUHaber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi