ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

SAMSUN UN ENLERİ ÖDÜL TÖRENİNDE ALAÇAM DA YERİNİ ALDI

SAMSUN UN ENLERİ ÖDÜL TÖRENİNDE ALAÇAM DA YERİNİ ALDI

Tarih
Bu haber 683 defa okunmuştur.

........      Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından "Samsun 2017 Sporun En’leri" ödül töreni Samsun Büyük şehir Belediyesi Şehit Ömer Halis DEMİR Salon'unda düzenlendi.


"Samsun 2017 Sporun En’leri" ödül töreninde Bocce branşında Balkan Şampiyonu olan Milli sporcumuz Aylin EMİR ve Milli Takım  Antrenörümüz Gökhan BOZDEMİR’e ödülleri taktim edildi.

Ödül töreninde çeşitli branşlarda yerel ve ulusal organizasyonlarda dereceye giren 47 sporcuya ödül verildi.

Törene,Eski Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay KILIÇ, AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş ve Hasan Basri Kurt, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, Samsun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Şener Aydın, Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Ahmet Güral Karayılmaz, ilçe belediye başkanları Alaçam Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cansu KESKİN KARAASLAN, Bocce Bowling Dart Federasyonu Samsun İl Temsilcisi Ramazan ÇOBAN ile ödül alan sporcular ve aileleri katıldı.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi