ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

SAMSUN DA TANIŞMA DAYANIŞMA YEMEĞİ DÜZENLENDİ

SAMSUN DA TANIŞMA DAYANIŞMA YEMEĞİ DÜZENLENDİ

Tarih
Bu haber 451 defa okunmuştur.

...........       Vali Osman Kaymak, 29.12.2017 Cuma günü saat 18.30’da Büyükşehir Belediyesi Çok Amaçlı Salonu’nda düzenlenen Tanışma ve Dayanışma yemeğine katıldı.
       
       Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz yaptığı açılış konuşmasında,  ”Uzunca süredir Sayın Valimiz ile kamu görevlileri arasında bir tanışma eksikliği olduğunu konuşuyorduk. Bu eksikliği nasıl giderebiliriz diyorduk. Sayın Valimizin himayelerinde, bu yemeği bu eksikliği gidermek için düzenlemiş buluyoruz. Peki bu programı niye bu akşam organize ettik. Sizleri, yeni yılınızı tebrik etmek, kazasız belasız yeni bir yıl dilemek için davet ettik. Sizler de icabet ettiniz. Hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.
        Vali Osman Kaymak yaptığı konuşmasında “Büyükşehir  Belediye Başkanımızla beraber düzenlemiş olduğumuz tanışma ve dayanışma yemeğine hoşgeldiniz. Bu yemeği düzenlerken amacımız kamu kurumu temsilcileri ile bir araya gelmek, tanışmak ve bu beraberlik ruhunu oluşturabilmek. Bunun için bu akşam bir araya gelmiş bulunuyoruz. Bu yüzden hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Görev yaptığımız yerler bizim memleketimiz. Yani nerede görev yapıyorsak orayı bir memleket olarak kabul etmeliyiz. Bulunduğumuz yere en iyi şekilde hizmet etmeliyiz. Tabii bunu yaparken ister istemez idareciler olarak ailemizden çok mesai arkadaşlarımızla vakit geçiriyoruz. Bunun için görev yaptığımız yerlerden ayrılırken geride güzel dostluklar, güzel izler ve anılar bırakmalıyız.
 

Şüphesiz hepimiz bu güzel şehre hizmet ediyoruz. Samsun gerçekten görev yapmak için, hizmet etmek için çok güzel bir şehir. Çok saygıdeğer insanların yaşadığı bir şehir. Biz de bu şehrin halkına verdiğimiz bu hizmetten onur ve gurur duyuyoruz. Görevimizi yaparken de, öncelikle işimizi ve milletimizi ön plana alarak yapıyoruz. Tabi bu bütün kurumlarımız için geçerli olmalıdır. Kurumlar arası ilişkilerimizde saygı sınırlarını aşmadan, mevzuatlar çerçevesinde, işlerin çözümüne nezaketle yaklaşmamız gerekiyor. Çünkü Samsun bizim için ortak bir payda. Bu yüzden hizmetimiz esnasında en verimli şekilde çalışmalarımızı sürdürmeliyiz. İnşallah temenni ediyorum ki buradaki hizmetlerimiz esnasında ve buradan ayrılırken ardımızda kalıcı dostluklar bırakalım.
 

Ben bu programı organize eden Büyükşehir Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Bu vesileyle hepinizin yeni yılını kutluyorum. Kazasız belasız ve hayırlı bir yıl geçirmenizi temenni ediyorum. Allah gireceğimiz bu yeni yılda hem ülkemize, hem ilimize huzur ve bereket getirsin. Hepinize iyi akşamlar diliyorum.” dedi.
   
   
        Programda Büyükşehir Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu bir konser verdi. Daha sonra Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan Samsun Tanıtım filmi izlendi. Yemekten sonra Vali Osman Kaymak katılımcılarla sohbet etti.
       

       Tanışma ve Dayanışma yemeğine, adli, askeri ve mülki erkân ile, İlçe Belediye Başkanları, kamu kurum ve kuruluş müdürleri katıldı.
 Haber: Samsun Valiliği

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi