ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

BELEDİYE BAŞKANLARI SAMSUNSPOR A YARDIM İÇİN BİR ARAYA GELDİLER

BELEDİYE BAŞKANLARI SAMSUNSPOR A YARDIM İÇİN BİR ARAYA GELDİLER

Tarih
Bu haber 487 defa okunmuştur.

.........Belediye Başkanları Samsunspor İçin Bir Araya Geldi
Samsun Valisi Osman Kaymak, Sevgi Kafe'de belediye başkanlarıyla Samsunspor zirvesi gerçekleştirdi.
Büyükşehir Belediyesi de dahi olmak üzere 13 belediye başkanıyla sabah kahvaltısında bir araya gelip Samsunspor Yardım Kampanyası'na Samsun Valisi Osman Kaymak, belediyelerden destek istedi.
Kahvaltıya Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Turan Çakır,Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis ve Samsunspor'dan istifa eden eski başkan Erkurt Tutu da katıldı.


DESTEK SÖZÜ VERDİLER
Düzenlenen kahvaltı programında Valimiz başlatılan Samsunspor Yardım Kampanyası'na belediyelerin sağlayacağı maddi destek konusunda fikir alışverişinde bulundular. Ayrıca Kırmızı- Beyazlı kulüpteki genel kurul öncesi yönetimsel anlamda da nelerin yapılabileceği masaya yatırıldı. Vali Kaymak'ın başkanlara önümüzdeki hafta içi oyunculara ödeme yapılması gerektiğini hatırlatarak maddi destek konusunda aceleci davranmalarını istedi. Toplantıya katılan tüm belediye başkanlarının bütçeleri ölçüsünde destek sözü verdiği ve pazartesi itibariyle paranın Samsunspor Yardım Kampanyası için açılan hesaba yatırılacağı ifade edildi. Toplanacak paralarla oyuncuların ödemeleri yapılıp eğer şartlar oluşursa da transfer tahtası açılacak denildi.
Sayın Valimiz Osman Kaymak'ın öncülüğünde Samsunsporumuzu bulunduğu bu sıkıntılı süreçten çıkartmak için Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Turan Çakır ve İlçe Belediyeleri olarak bir araya gelerek gerçekleştirdiğimiz toplantıda, hepimizin ortak değeri Samsunsporumuzun geleceği için istişarelerde bulunarak, önümüzdeki hafta İlçe Belediyeleri olarak gerekli maddi desteği sağlayıp İnşallah yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz. #SamsunsporaSahipCık #samsunsporyokolmasın
Tüm vatandaşlarımızdan da desteklerini bekliyoruz.
SAMSUN VALİLİĞİ SAMSUNSPOR'A YARDIM KAMPANYASI
HALKBANKASI SAATHANE ŞUBESİ
TL HESABI:
IBAN NO: TR40 0001 2001 5360 0005 1000 10
EURO HESABI:
IBAN NO: TR12 0001 2001 5360 0058 1000 53
Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi