ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

İLKYARDIM  KURSU’NDA BAŞARILI OLAN TÜM ÖĞRENCİLER BELGELERİNİ ALDILAR

İLKYARDIM KURSU’NDA BAŞARILI OLAN TÜM ÖĞRENCİLER BELGELERİNİ ALDILAR

Tarih
Bu haber 871 defa okunmuştur.

ALAÇAM ŞEHİT ERDAL BOLAT ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİNDE İLKYARDIM KURSU’NDA BAŞARILI OLAN TÜM ÖĞRENCİLER BELGELERİNİ ALDILAR        2017/2018  Eğitim Öğretim Yılı Alaçam Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile Tam Gün Tam Yıl Kapsamında 07.12.2017-04.01.2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen 18 saatlik Sağlık Alanı/İlkyardım Kursu Okulumuz Şehit Erdal Bolat Çok Programlı Anadolu Lisesinde başarıyla tamamlandı.
    Kursa katılan 14 öğrencinin tamamı yapılan uygulamalı ve yazılı değerlendirme sonucu  Katılım Belgelerini aldılar.Yapılan kısa tören sonucu kursiyerlere belgeleri Kurs Öğretmeni  İlçemiz  Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Ertan BAŞ tarafından takdim edildi.


    Alaçam Şehit Erdal Bolat Çok Programlı Müdür Başyardımcısı İlker ÖKSÜZ ,Müdür Yardımcısı Hilal CANSIZ  ve Dr. Ertan BAŞ belgeleriniı alan kursiyerlerle hatıra fotoğrafı çekindiler.Söz alan Kurs Öğretmeni Dr. Ertan BAŞ ‘birkaç saniye ya da birkaç dakika bile sağlıkta geç olabiliyor. Bu bağlamda bakarsak birey olarak mesuliyetiniz biraz fazla. Öyle bir durumla karşı karşıya kalmamanız en büyük temennimiz ama olur da öyle bir durumla karşılaşırsanız ilk defa sizlerin o durumun başında olacağınız beklentisi içinde katılım belgelerinizin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.  Ayrıca kurs öğretmeni Dr. Ertan Baş ,Kurs Öğrencileri ve idareciler kursun açılmasında büyük katkıları olan Alaçam Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Salih İLERİ ‘ye çok teşekkür ettiklerini belirttiler.

Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi