ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

BAŞKAN HÜSEYİN KIYMA'DAN  YAKAKENT DENİZSPORA MOTİVASYON VE MORAL YEMEĞİ

BAŞKAN HÜSEYİN KIYMA'DAN YAKAKENT DENİZSPORA MOTİVASYON VE MORAL YEMEĞİ

Tarih
Bu haber 461 defa okunmuştur.

...........      Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, yeni sezonda pazar günü Polisgücü spor ile oynayaK maç öncesinde Yakakent Denizspor futbol takımının teknik kadrosuna ve futbolcularına motivasyon ve moral yemeği verdi

2017-2018 Futbol sezonunda Samsun Birinci Amatör Büyükler Futbol Ligi'nde A grubunda mücadele edecek olan Yakakent Denizspor Futbol Takımıza sezon öncesinde futbolcuları motife etmek ve futbolcular arası uyum ve arkadaşlık bağlarının gelişmesi anlamında Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma Denizspor oyuncu ve yöneticilerine yemek verdi.
Yemeğe Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, Yakakent Denizspor Kulüp Başkanı Mustafa İnan, Genel Sekreter Mustafa Kahya, Futbol Şube Sorumlusu ve Teknik Direktör Turgay Kullukçu ile futbolcular katıldı       Futbol Şube Sorumlusu ve Teknik Direktör Turgay Kullukçu'da yaptığı konuşmada şehrin beklentisi olan üst liglere çıkmak için iyi bir takım oluşturduklarını vurgulayarak “Takım da futbolcularımız bir birlerine çok büyük destek veriyor. Şampiyon olmak için yönetim, futbolcular ve şehrin birlik ve beraberlik içinde olması gerekir. Sezon içinde ortaya koyacağımız iyi bir futbolla şampiyon olacağız. Bizlere her zaman maddi ve manevi destek veren Belediye Başkanımız Hüseyin Kıyma'ya teşekkür ediyorum.”; diye konuştu.Sezonun uzun bir maraton olduğunu ifade eden Kulüp Başkanı Mustafa İnan, “Uzun bir maratonun başındayız. Kolay dediğiniz maçlar zor, zor olur dediğiniz maçlar kolay geçebilir. Her maçı aynı değerde görmek zorundayız. Bu uzun maratonda konsantrasyonunuzu yüksek tutmak zorundasınız. En az kaybeden sonuca ulaşacak”; dedi.

Yakakent'in ilk ve tek futbol takımının daha üst ligleri hak ettiğinin altını çizen Kulüp Başkanı Mustafa İnan, “Bir ailenin fertleri gibi olmak zorundayız. Samimiyet ve dayanışma içinde olmalısınız. Kardeşçe birbirinize dayanarak takım ruhunu ortaya çıkarmalısınız. Hazırlık maçlarımız bunun için güzel örnekler oldu. Size inanıyoruz, size güveniyoruz. Yüreğinizi ortaya koyun. Başaramayacağınız hiçbir şey yok. “; dedi.


Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma
"Bugün burada Denizsporun yöneticileri ve futbolcuları ile bir arada olmaktan dolayı son derece mutluyum. Samsun Birinci Amatör Lig A.grupta mücadele eden Denizspor kulübümüz hepimizin bildiği üzere sezon başında yeni bir yapılanmaya gitti. Kulüp Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa ,İnan'a Genel Sekreter Mustafa Kahya'ya ve Futbol Şube Sorumlusu Turgay Kullukçu'ya Yakakent Denizsporumza sahip çıktığı için bir kez daha teşekkür eder ve bundan sonra ki maçlarda da başarılar dilerim." diye konuştu.

Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi