ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM DA ZEYTİN DALI HAREKATINDA ŞEHİT OLANLAR İÇİN MEVLİD OKUTULDU

ALAÇAM DA ZEYTİN DALI HAREKATINDA ŞEHİT OLANLAR İÇİN MEVLİD OKUTULDU

Tarih
Bu haber 712 defa okunmuştur.

........        İlçemizde Türk Silahlı Kuvvetlerince (TSK), Suriye'nin Afrin bölgesinde başlatılan Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit askerler ve Harekatı"nın zaferle sonuçlanması için Kuran-ı Kerim okudu. Alaçam Gençlik Merkezi tarafından düzenlenen programa; İlçe Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar, Belediye Başkanı Hadi Uyar, İlçe Emniyet Amiri Kenan Bıyık, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural, İlçe Müftüsü Mehmet Süsün, Gençlik Merkezi Müdürü Cansu Keskin Karaaslan ve Sağlık Grup Başkanı Ertan Baş katıldı.
Zincirlikuyu Camii Müezzini Hamza Kunduz tarafından Kuran-ı Kerim tilaveti okundu, İlçe Müftüsü Mehmet Süsün tarafından dualar edildi. Harekat sırasında şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet dilediler ve her zaman ve her yerde Mehmetçik ve Türk Silahlı Kuvvetleri'nin yanındayız, desteğimiz, duamız hep onlarladır. Allah ordumuzu muzaffer eylesin mesajı verildi.
Program sonunda Gençlik Merkezi tarafından ikramlarda bulunuldu.
Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi