ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

HIRSIZLIK OLAYLARINI GERÇEKLEŞTİREN ŞAHISLAR YAKALANDI

HIRSIZLIK OLAYLARINI GERÇEKLEŞTİREN ŞAHISLAR YAKALANDI

Tarih
Bu haber 1182 defa okunmuştur.

.......      28.01.2018 ve 30.01.2018 tarihleri arasında İlimizde meydana gelen iki evden nitelikli hırsızlık, bir konut dokunulmazlığının ihlali ve bir açıktan hırsızlık (Bisiklet Hırsızlığı) olaylarını gerçekleştiren şahıs veya şahıslarla ilgili olarak Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği görevlilerince yapılan çalışmalarda; Olayları gerçekleştiren iki şüpheli şahsın, çaldıkları bisikletleri kullanarak ikametlerden hırsızlık olaylarını gerçekleştirdikleri ve Gürcistan uyruklu olduğu anlaşılan iki şüpheli şahıs, İzmir Emniyet Müdürlüğü görevlileri ile koordineli olarak yapılan çalışmalarda İzmir ilinde kaldıkları otelde yakalanmışlardır.
 
        Yapılan aramalarda; Hırsızlık olaylarını gerçekleştirmek amacıyla kullanılan 1 adet kurbağacık tabir edilen anahtar ile evlerden çalındığı tespit edilen; 2 adet cep telefonu, 6 adet değişik markalarda kol saati, 3 adet altın bayan yüzüğü, 1 adet mouse, 2 adet laptop, 5 adet altın bilezik, 3 adet gram altın, 2 adet taşlı yüzük, 1 çift küpe ve 2 adet altın kolye bulunarak muhafaza altına alınmış ve sahiplerine teslimi sağlanmıştır.
 
        Gürcistan uyruklu P.K. ve I.N. isimli 2 şüpheli şahıs İl Emniyet Müdürlüğümüz Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliğince haklarında tanzim edilen tahkikat evrakları ile birlikte 03.02.2018 günü Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı'na sevk edilmiş ve her iki şüpheli tutuklanarak Samsun Kapalı Cezaevine teslim edilmiştir.
 
       İl Emniyet Müdürlüğümüz tüm birimleriyle suçu önleme ve suçla mücadele bağlamında çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmektedir.

Samsun Valiliği.
 Haber: Samsun Valiliği

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi