ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

SOĞUKÇAM İLK-ORTAOKULUNDA VATAN MİLLET BAYRAK KONULU PROGRAM

SOĞUKÇAM İLK-ORTAOKULUNDA VATAN MİLLET BAYRAK KONULU PROGRAM

Tarih
Bu haber 522 defa okunmuştur.

.............        Soğukçam ilk-ortaokulunda Alaçam Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar, Belediye Başkanı Hadi Uyar, AK Parti İlçe Başkanı Selahattin Alkan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Fatih Öztürkçe,Memur Sen Eğitim Bir Sen ilçe temsilcisi ve Halk Eğitim Müdürü Salih İleri ve Cumhuriyet İlkokulu Müdür Yardımcısı Serhat Murat Karagöl,Öğretmenler,Öğrencilerin katılımıyla Vatan, millet ve bayrak sevgisi konulu değerler eğitimi programı gerçekleştirildi.        Progra Saygı Duruşu ve İstiklal marşının okunmasıyla başladı. Öğretmenlerin yönetiminde öğrenciler tarafından yapılan tiyatro,oratoryo,İstiklal marşını güzel okuma yarışmasında Ortaokullar katagorisinde  ilçe birincisi olan öğrencinin istiklal Marşını seslendirmesi Rap müzik sunusu ile Coşkulu bir program gerçekleştirildi.
      Ayrıca programa Ankara dan misafir olarak gelen BİR İYİLİK YAP DERNEĞİ genel Başkanı Ahmet Yardımcı ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı. Dernek tarafından Soğukçam Ortaokuluna yapılan yardımlarından dolayı Alaçam Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar dernek Başkanı Ahmet Yardımcı ya plaket takdim etti. Dernek başkanı Ahmet Yardımcı desteklerinden dolayı Alaçam Kaymakamına Oğuz Alp Çağlar, Belediye Başkanı Hadi Uyar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural ve Okul Müdürüne Teşekkür belgesi takdim etti.
Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi