ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

HAYALLERİMİZ TOPRAKLA BULUŞTU

HAYALLERİMİZ TOPRAKLA BULUŞTU

Tarih
Bu haber 1127 defa okunmuştur.

“DÜNYA YEŞERİYOR, HAYALLER GERÇEKLEŞİYOR         SAMSUN-Alaçam Resai Aydın İlkokulu 1/A Sınıf Öğretmeni A.Leyla TANER ve 3/C Sınıf Öğretmeni Metehan KÖSE’nin ortak  olduğu “DÜNYA YEŞERİYOR, HAYALLER GERÇEKLEŞİYOR” eTwinnig Projesi dahilinde fidan dikimi yapıldı. Minik öğrencilerin büyük yüreklerinden kopan hayallerin,  fidanlarla birlikte büyüyüp yeşermesi dilekleriyle etkinlik başladı.


        Dünyadan 6 ülke, yurdumuzdan ise  bütün illerden 190 okulun ortak olduğu projede; öğrenciler hayallerini kağıda dökerek, önce sınıflarında oluşturan hayal kutularında, daha sonra da fidanlarla birlikte toprakla buluşturdular.
6 Nisan  2018 Cuma günü Alaçam Çok Programlı Lise’nin bahçesinde hazırlanan alana, İlçe Kaymakamı Oğuz Alp ÇAĞLAR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai TURAL, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ömer ŞENER, Resai Aydın ilkokulu Müdürü Yusuf YILMAZ, diğer idareci, öğretmen ve velilerin katılımıyla fidanlar dikildi.


Programda Kaymakam Oğuz Alp ÇAĞLAR, öğrencilerle sohbet ederek gelecekle ilgili hayallerini öğrendi.
    Şenlik havası içerisinde geçekleşen etkinliğe okulumuzun diğer birinci sınıf öğretmenleri Nazif ER ve İsa AĞAÇDİKEN’de öğrencileriyle birlikte renk kattılar.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi