ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

GEYİKKOŞAN 6 MAYIS HIDIRELLEZ YENİ GÜREŞ ALANI HAZIR

GEYİKKOŞAN 6 MAYIS HIDIRELLEZ YENİ GÜREŞ ALANI HAZIR

Tarih
Bu haber 1015 defa okunmuştur.

...........   Alaçam Belediyesi tarafından her yıl olduğu gibi bu yılda 6 mayıs 2018 tarihinde 626.sı düzenlenecek olan Geyikkoşan Hıdırellez Şenlikleri, Yağlı Pehlivan Güreşlerine ve yeni yapılan güreş sahasının açılışına tüm halkımız davetlidir.
Güreşlerimize bu yıl Fatih Atlı, Recep Kara, Hamza Köseoğlu’nun yanı sıra bir çok tanınmış başpehlivan katılacak olup, güreşler ücretsiz olarak izlenebilecektir.


       Alaçam Belediyesinin, her yıl 6 mayıs tarihinde düzenlediği Karadeniz'in Kırkpınar'ı olarak bilinen ve bu yıl 626.sı düzenlenecek olan Geyikkoşan Hıdırellez Şenlikleri ve Yağlı pehlivan güreşlerine bakanları ve milletvekillerini davet etmek üzere Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar ve Alaçam AK Parti İlçe Başkanı Selahattin Alkan ile Ankara’da.
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, AK Parti Çevre Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan,AK Parti Samsun Milletvekilleri Akif Çağatay Kılıç, Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı ,Hasan Basri Kurt ve MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta’yı ziyaret ederek 6 mayıs hıdırellez şenliklerine ve yeni yapılan güreş sahasının açılışına davet ettiler.

Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi