ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

YAKAKENT HALK EĞİTİMİ MERKEZİ YIL SONU SERGİSİ AÇILDI

YAKAKENT HALK EĞİTİMİ MERKEZİ YIL SONU SERGİSİ AÇILDI

Tarih
Bu haber 1264 defa okunmuştur.

..........         Yakakent Halk Eğitimi Merkezi 2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılı yıl sonu sergisi açılış programı 3 Mayıs 2018 Perşembe günü saat 11:00 de Kurum bahçesinde yapıldı.Program Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.
         Programa Yakakent Halk Eğitimi Merkezi Müdürü bir konuşma yaparak 2017-2018 Eğitim öğretim yılı boyunca yapılan çalışmaları anlattı.65 adet kurs açıldığını ve bu kurslara 1000 den fazla kursiyer katıldığını dile getiren Kadir Çakır bu kursların 8 tanesinin İş Kur destekli olduğunu bu kurslara gelenlere İş Kur tarafından harçlık verilerek destek olduklarını bu sebeple Bafra İş Kur Müdürü Yakup Ergenlik ve arkadaşlarına çok teşekkür ederim dedi.

         Programda Folklör gösterisi,Tekvando gösterisi ve güreşçilerin gösterileri yapıldı,daha sonra Kurum Binasında sergi açılışı yapılarak kursiyerlerin yaptığı eserler büyük bir beğeni ile incelendi.Programın sonunda davetlilere Keşkek ve lokma tatlısı ikramı yapıldı.

         Programa Yakakent Kaymakamı Selin SARI,Samsun Memur Sen Eğitim Bir Sen il başkanı Nejdet GÜNEYSU,başkan yardımcısı Mustafa ÇELEBİ,Yakakent Belediye Başkan yardımcısı Hüseyin YİĞİT,İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ÇİÇEK,Kurum Müdürleri,Daire Amirleri,Siyasi Parti Temsilcileri,kursiyerler ve kalabalık vatandaş topluluğu katıldı.
Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi