ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

SANCAR MAHALLESİNDE HALK GÜNÜ VE ŞADIRVAN AÇILIŞI YAPILDI

SANCAR MAHALLESİNDE HALK GÜNÜ VE ŞADIRVAN AÇILIŞI YAPILDI

Tarih
Bu haber 720 defa okunmuştur.

..........     İlçemiz Sancar Mahallesinde 11 Mayıs 2018 Cuma günü Halk günü etkinliği düzenlendi.Alaçam Kaymakamlığı tarafından düzenlenen halk buluşması etkinliğine,Kaymakam Oğuz Alp Çağlar,Belediye Başkan Vekili Çetin Akça,Ak Parti Alaçam ilçe Başkanı Selahattin Alkan,ilçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural,İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Murat Şenyurt,İlçe Emniyet Müdürü Kenan Bıyık,İlçe Tarım Müdürü Mehmet Güreş,Alaçam Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.Radi Şen,Toplum sağlığı Müdürü Dr.Ertan Baş,Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Salih İleri,İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Cansu Keskin Karaarslan,kaymakamlık yazı işleri Müdürü Melahat Yeşilyurt,İlçe Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı müdürü Jale Oral,Esnaf Odası başkanı Vedat Özyılmaz,Diyanet Sen İlçe Temsilcisi Hayri Soylu,Müftü Vekili Murat Öztürk davetliler ve vatandaşlar katıldı.         Program öncesi camide Cuma namazı kılındı,Daha sonra toplantı alanında mahalle Muhtarı Ünal Kurnaz davetlilere yönelik hoş geldiniz konuşması yaptı.daha sonra İlçe Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar çeşitli açıklamalarda bulundu vatandaşların dert ve isteklerini dinledi ve konularla ilgili açıklamalarda bulundu.
       İlçe Jandarma komutanı Üsteğmen Murat Şenyurt söz alarak önümüz mübarek Ramazan ayında vatandaşların manevi duygularını istismar edecek,dilenciler,çeşitli isimlerde yardım toplayanlar ve seyyar satıcıların mahallelere gelebileceğini yardım toplayacak kişilerin valilikten izin almaları gereğini dile getirdi böyle durumlarda 155 ve 156 telefonları arayarak bilgi alıp ihbarda bulunabileceklerini dile getirdi.
    Programda Sancar Mahallesi Camii bahçesine yapılan Şadırvanın açılışı dualar eşliğinde yapıldı hayırlı olması temnni edildi.Programa davetlilere ikramlarda bulunuldu.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi