ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

YAKAKENT TE 19 MAYIS ATATÜRK Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI

YAKAKENT TE 19 MAYIS ATATÜRK Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI

Tarih
Bu haber 806 defa okunmuştur.

..........       Yakakent te 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı coşkuyla kutlandı.İlk program Cumhuriyet Meydanında bulunan Atatürk Anıtına Gençlik Hizmetleri ve spor müdürlüğü tarafından Çelenk koyma töreni ile başladı.Saat 10:00 da Cumhuriyet meydanında Bayram kutlamaları başladı.Programa İlçe Kaymakamı Selin SARI,belediye başkanı Hüseyin KIYMA,Garnizon Komutanı Gürkan Demir, İlçe Emniyet Amiri Murat Sarı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Çiçek, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Murat Oral, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Günel,Halk Eğitimi Mrekezi Müdürü Kadir Çakır, kurumların müdürleri ve Amirleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütü temsilcileri, gaziler, şehit aileleri, Okul Müdürleri,öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.       Program Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başldı.İlçe Kaymakamı Selin Sarı,Belediye başkanı Hüseyin Kıyma ve protokol üyeleri Öğrencilerin ve vatandaşların bayramlarını kutladı.Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Murat Oral yaptı.

 
     Programda  öğrenciler tarafından şiirler vr kompozisyonlar okundu. Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Antrenörlerinin hazırlanan ve Yakakent Halk Eğitimi Mrekezi MüdürlüğüUsta öğreticileri tarafından çalıştırılanöğrencilerin wushu-sanda, badminton ve tekvando gösterileriyle ve halk oyunları ekibinin gösterisi sunuldu.

     Programda Gençler arasında Bilek Güreşi,Koşu ve halat çekme yarışmaları yapıldı.
Protokol üyeleri tarafından yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edildi.


Haber: Yakakent Kaym.

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi