ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM BELEDİYESİ'NDEN FIRINLARA RAMAZAN DENETİMİ

ALAÇAM BELEDİYESİ'NDEN FIRINLARA RAMAZAN DENETİMİ

Tarih
Bu haber 948 defa okunmuştur.

........Alaçam Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Veteriner Hekimliği  ve İlçe Tarım Müdürlüğü ekipleri mübarek Ramazan ayının gelmesiyle Alaçam’da hizmet veren fırınlarda denetim yaptı. Belediye ve müdürlük ekipleri sağlık standartlarına ve gramajlara dikkat etti.Ramazan ayının Alaçam’da huzur ve güzellik içerisinde geçmesi adına çeşitli çalışmaları hayata geçiren Alaçam Belediyesi ve İlçe Tarım Müdürlüğü, ilçede ekmek ve pide imaleden fırınlarda denetim gerçekleştirdi.

 
Fırınların İşyeri Açma ve Çalıştırma Ruhsat Yönetmeliğinde geçen kurallara, fiyat tarifelerine ve çıkarılan ürünlerin gramaj yönünden uygunluğuna dikkat eden ekipler, kurallara uyulması konusunda tebliğde bulundular.
Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar , “Ramazan Ayı milletimiz için ayrı önem arz etmektedir. Bu ayda halkımız özellikle alışverişi yoğun yapmaktadırlar. Bizde sorumluluğumuzda olan işyerlerini denetleyerek vatandaşımızın sağlıklı ve hile olmayan ürünlerden almasını sağlamaya çalışıyoruz. Zabıta ekiplerimiz 7/24 saat görevinin başındadır. Hemşerilerimiz yaşadıkları sorunlar için 153 hattımızı her saat arayabilirler. Vatandaşlarımız gönül rahatlığı içerisinde alışverişlerini yapabilirler. Ekiplerimiz denetimlerine devam edecek. Bu vesile ile şimdiden tüm Alaçamlı hemşehrilerimin Ramazan ayını kutluyorum.” dedi.
Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi