ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM BELEDİYESİNDEN İFTAR PROGRAMI

ALAÇAM BELEDİYESİNDEN İFTAR PROGRAMI

Tarih
Bu haber 542 defa okunmuştur.

...............Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, ilçe protokolüne Geyikkoşan Çok Amaçlı Düğün Salonunda iftar yemeği verdi.
Alaçam Belediyesi Geyikkoşan Çok Amaçlı Düğün Salonunda gerçekleşen iftar yemeğine Alaçam Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar,Belediye Başkanı Hadi Uyar, İlçe Milli Eğitim Müdür Sezai Tural,Halk Eğitim Merkezi Müdürü Salih İleri, İlçe Tarım Müdürü Mehmet Güreş, Alaçam Devlet Hastanesi Baş Hekimi Dr. Radi Şen, Nüfus Müdürü Kemalettin Taşdelen, AK Parti İlçe Başkanı Selahattin Alkan,MHP İlçe Başkanı Erdinç Gül, MHP Milletvekili Adayı Yakup Akın,Alaçam Belediyesi Meclis Üyeleri, Şube Müdürü Fatih Mehmet Öztürkçe,  Engelliler Derneği Başkanı VahideTopal , Alaçamspor yönetim kurulu üyeleri, Alaçam Belediyesi Birim Amirleri ve muhtarlar katıldı.


İftarda selamlama konuşması yapan Belediye Başkanı Hadi Uyar; ‘’Burada hep birlikte olmaktan gurur duyuyorum. Ramazanın bereketi bizi bir araya getirdi. Her sene olduğu gibi bu sene de kamu iftarlarımızı icra ediyoruz. Rahmet ve bereket ayı olan Ramazan ayının birlik ve kardeşliğin pekişmesi için güzel bir fırsat olduğunu belirtmek isterim. Kurumlar arası iletişim ve diyalogun kuvvetlendirilmesi münasebetiyle mesai içerisinde sürekli birlikte olduğumuz kamu çalışanları ile iftar yemeğinde bir araya toplandık. Geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum, ayağınıza sağlık.” dedi.
İlçe Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar;Ramazan ayının tüm İslam Alemine barış ve kardeşlik getirmesi temennisinde bulundu.
Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi