ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM DA WUSHU KURSLARI BAŞLADI

ALAÇAM DA WUSHU KURSLARI BAŞLADI

Tarih
Bu haber 878 defa okunmuştur.

.................         Alaçam'da yaz spor kursları etkinlikleri çerçevesinde Wushu kursları açıldı.Alaçam Gençlik Hizmetleri ilçe müdürlüğü ile Alaçam Halk Eğitimi Merkezinin ortaklaşa açmış olduğu Wushu kursuna 27 kursiyer başvuruda bulundu.Antrenör Emre BOLAT'ın eğitmenliğinde Alaçam kapalı Spor Salonunda haftada 5 gün sürdürülen kursa gençlerin ilgisinin oldukça yoğun olduğu görüldü.
       Alaçam da önceki yıllarda açılan Wushu kurslarına katılarak elde ettiği başarılarla Mili Sporcu olan aynı zamanda Beden Eğitimi öğretmenliği öğrencisi olan Antrenör Emre Bolat açılan kurslarda çalıştırdığı gençleri çeşitli yarışma ve turnuvalara katılarak başarılı olmalarını sağlamak Milli sporcular yetiştirmek olduğunu söyledi.Ayrıca gençleri spor yaptırarak kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve sağlıklı bir nesil olarak yetişmelerine katkıda bulunmaktır dedi.
       Bu kursun açılmasında emeği geçen İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü ve Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne teşekkür ederim dedi.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi