ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

BU KALP BU BEDENE NASIL SIĞAR?

BU KALP BU BEDENE NASIL SIĞAR?

Tarih
Bu haber 637 defa okunmuştur.

ALAÇAMLI YAZAR ERKAN KÖKTEN 2. KİTAP:ALAÇAMLI YAZAR ERKAN KÖKTEN 2. KİTAP:
BU KALP BU BEDENE NASIL SIĞAR?
İlk kitabı ‘’Kalbimden Alıntılar’’ ile çıkış yapan Alaçamlı Yazar Erkan Kök ikinci ve yeni kitabı olan ‘’Bu Kalp Bu Bedene Nasıl Sığar?’’ ile edebiyatseverler ile buluştu.
Yazar, kitabının hakkında ‘’Kalbimden Alıntılar ile çıktığımız bu güzel yolda beni yalnız bırakmayan ve bana destek veren herkese çok teşekkür ederim. Şimdi de Bu Kalp Bu Bedene Nasıl Sığar? ile sizlerin karşısındayım. İlk kitabım şiir ve deneme ağırlıklıydı. Bu kitabı öykü, roman tarzında yazmak istedim. Kendimi tekrar etmektense yeni bir tarzda algıyı değiştirmeyi tercih ettim. Kitapta yine yaşanmışlıklar ve biraz da hayal dünyasında gelişen şeyler var. Bir de sürpriz bir sonu var. ‘’ dedi.  Kitabın konusunda kendi yaşamını ele aldı ve üniversite yaşamını, aşk hayatında yaşanan güzellikleri, zorlukları anlattı. Gece Kitaplığı etiketiyle çıkan yazarın kitabının ilk baskısı 500 adet yapıldı ve sadece www.gecekitap.com adresinde satışa çıkarıldı.
‘’Asla tek kitaplık bir yazar olmayacağım.’’ dedi ve 2. kitabıyla bu sözün hakkını verdi.
 Alaçamlı yazar Erkan Kök ‘’2. kitap gelecek mi?’’ sorularına ‘’ Çevremden aldığım çoğu kez sorulan bir soru bu. Hayatta her zaman hayallerim, özgüvenim ve cesaretim ile yaşadığım için şu an 2. kitabım çıktı.  Asla tek kitaplık bir yazar olmayacağım. Belki yeni kitapta daha çok insanla muhatap olacağım, belki de daha az. Her ne kadar bana ve kitabıma ilgi azalsa bile benim kitap yazma hevesim bitmeyecek ve yenilerini de yazacağım hayatım, durumum, sağlığım elverdiğince.’’ diye cevap verdi.
‘’İlk kitabıma gösterilen ilgiden çok memnunum.’’
 İlk kitabı çıktığından bu zamana kadar gösterilen ilgiden çok memnun olan Kök, ‘’Kalbimden Alıntılar ile başlayan yazarlık serüvenimde birçok güzel insanla tanıştım. Tanıdığım, tanımadığım bir sürü insan bana destek oldu. Kitap genel olarak çok beğenildi ve okurun yüreğine hitap etti. Bundan çok memnunum ve çok mutluyum. İnsanların okumak istediği de buydu. Özellikle de Türkiye’nin tanıdığı birkaç ünlü isme kitabımı yolladım ve okudular. Onlardan da güzel geri dönüşler almak benim için onur ve gurur verici bir duygu. Kalbimden Alıntılar ve Bu Kalp Bu Bedene Nasıl Sığar? kitaplarımı çıkardıkları için Gece Kitaplığı ailesine sonsuz kez teşekkür ediyorum.’’ diye konuştu.

Arka kapaktan:
Sevmek ne’ydi?
 Sevmek…
 İnsanın kendinden daha fazla verip karşı tarafın kalbini tamamlamaktı, emin olmaktı. Şüpheye kapılmamak, her ne olursa olsun onun için feda edebileceğin duygularının ve kalbinin olmasıydı.
 Peki sevilmek?
 Sevilmek…
 Kendinden daha fazla verip, sevip bunun karşılığını almaktı, emin olamamaktı. ‘’Acaba beni de seviyor mu?’’ diye düşünüp şüpheye kapılmaktı, bir türlü kalbinin çıkışını bulamamaktı.
 Ya âşık olmak?
 Âşık olmak…
 Ondan vazgeçemediğin, hayallerine onu da dâhil ettiğin, nereye gidersen – o gelmese de sevgisini – kalbini en korunaklı yerinde koruyup da yanında götürdüğün ve  ‘’O eşittir ben‘’ diyebildiğin kadar sevebildiğin zamandaki kalbinin hissettiği en gerçekçi, en sevilesi ve en güzel duyguydu…
Yazar Adı: ERKAN KÖK
Kitap Adı: BU KALP BU BEDENE NASIL SIĞAR?
Kitap Türü: ÖYKÜ/ROMAN
Sayfa Sayısı: 100
ERKAN KÖK KİMDİR?
7 Nisan 1997, Alaçam doğumludur.
Alaçam’ın Zeytin Mahallesi’nde ikamet etmektedir.
İlköğretimi Zeytin İlköğretim Okulu ve Yenice-Doyran İlköğretim Okulu’nda okudu.
Liseyi Alaçam Şadiye-Muzaffer Turhan Anadolu Lisesi’nde tamamladı.
Şu an Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Uluslararası Ticaret ve Lojistik bölümü 3. sınıf öğrencisi.
İlk kitabı Kalbimden Alıntılar’ı Kasım 2017’de çıkardı.

Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi