ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

KARADENİZ DÖRT GENCİ YUTTU

KARADENİZ DÖRT GENCİ YUTTU

Tarih
Bu haber 1338 defa okunmuştur.

BAFRA DA 4 GENÇ KARADENİZDE BOĞULARAK YAŞAMINI YİTİRDİ      Hırçık Karadeniz affetmedi.Şiddetli poyraz ve azgın dalgaların içinde denize giren gençler hayatlarının hatasını yaptılar.Pazar gününü denize girerek değerlendirmek isteyen gençler deniz çekmesini hesaba katmadılar.19 Mayıs ilçesi Dereköy mevkisinde serinlemek için denize giren baba Mehmet Veral ile iki oğlu Erkan Veral, Kadir Veral, amca oğlu Emrah Veral ve arkadaşları Furkan Şener dalgalı denizde boğuldu.

Samsun'da yaşanan denizde boğulma olayında Erkan Veral, Kadir Veral, amca oğlu Emrah Veral ve arkadaşları Furkan Şener Karadeniz'de boğularak can verdi. Samsun'da denizde boğularak can veren Kadir Veral'ın 20 yaşında ağabeyi Erkan Veral'ın 25 yaşında, amca oğulları Emrah Veral'ın 18 yaşında, arkadaşları Furkan Şener'in ise 18 yaşında olduğu öğrenildi.

Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde meydana gelen acı olayda serinlemek için girdikleri denizden cansız bedenleri çıkartılan ikisi kardeş, biri kuzen ve biri arkadaş olan gençlerin cenazeleri morga kaldırılırken, olayda boğulma tehlikesi geçiren 54 yaşındaki baba Mehmet Veral'ın sağlık durumunun ağır olduğu öğrenildi.


KAYNAK:BRT HABER

Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi