ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM AK PARTİDE BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

ALAÇAM AK PARTİDE BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

Tarih
Bu haber 648 defa okunmuştur.

.........       Kurban Bayramı Bayramlaşma Programı Alaçam Ak parti ilçe teşkilatında Mv.Çiğdem KARAASLAN'katılımıylayapıldı.Alaçam Ak Parti İlçe binasına geldiğinde İlçe Başkanı Selahattin ALKAN ve İlçe teşklatı tarafından karşılanan Mv.Karaaslan ve beraberindeki heyet parti binasında vatandaşlarla bayramlaştı.Buradaki programda İlçe Başkanı Selahattin Alkan,Belediye başkanı Hadi Uyar,İl Başkanı Hakan Karaduman ve Mv.Çiğdem Karaslan birer konuşma yaparak katılımcıların bayramlarını kutlarken güncel konularda bilgiler verdiler.
           Konu ile ilgili sosyal medyadan bir açıklama yapan Alaçam Ak Parti ilçe Başkanı Selahattin Alkan;Genel Başkan Yardımcımız ve milletvekilimiz Sayın Çiğdem Karaaslan, İl Başkanımız Sayın Av.Hakan Karaduman, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zihni Şahin,Bafra Belediye Başkanımız Sayın Hamit Kılıç, Belediye Başkanımız Sayın Hadi Uyar,Bafra İlçe Başkanımız Sayın İbrahim Semiz ve il ve ilçe teşkilat üyelerimizin katılımıyla parti binamızda bayramlaşma töreni gerçekleştirdik. RAB'bim Reis'le birlikte nice Bayramlar nasip etsin dedi.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi