ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

SAMSUNSPOR'DAN MUHTEŞEM SEZON AÇILIŞI

SAMSUNSPOR'DAN MUHTEŞEM SEZON AÇILIŞI

Tarih
Bu haber 911 defa okunmuştur.

SAMSUNSPOR 2018-2019 FUTBOL SEZONU AÇILIŞ TÖRENİ          Vali Osman Kaymak, 26.08.2018 Pazar günü saat 18.00’da Samsunsporun 'Uyanış Sezonu' olarak belirlediği 2018-2019 sezonu açılış törenine katılarak, Yeni Orduspor ile oynadığı hazırlık maçını izledi.
 
 

 
        Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık yaptığı konuşmasında, “Kısmette yıllar sonra 53 senelik tarihinde Samsunspor olarak bunları yaşamak da varmış. Açılışını bir 3’üncü lig sezonu öncesinde burada beraber yapmak varmış. Kısmette görülecek günler varmış, yaşanacaklar varmış. Bulunduğumuz lige saygı gösteriyoruz. Biz burada kalıcı olmamalıyız. Sayın Valimizin, Yüksel kardeşimin, Belediye Başkanımın söylediği gibi, yüksek hedeflere doğru kanatlanma zamanıdır.”dedi.
 

     
        Samsun’da bir yıldır görev yaptığını belirten Vali Osman Kaymak yaptığı konuşmasında, “Samsun’un derdi benim derdim, Samsun’un üzüntüsü benim üzüntümdür. Samsunlunun sevinci ve mutluluğu benim mutluluğumdur. Bu düşünce ile gördük ki, bütün taraftar ve Samsunlu, Samsunspor’u çok seviyor. O niyetle Samsunsporlu oldum ve olmaya devam edeceğim. Bizler ilin yöneticileri olarak sizlere layık olmaya çalışıyoruz. Sizlerle gurur duyuyoruz. Takımları ayakta tutan taraftarlarıdır, sizlerin sevgileridir, sizlerin desteğidir. İsmail Uyanık Bey emin adımlarla takımı inşallah Süper Lig’e çıkaracaktır." dedi.
 
        Samsunspor’un Samsun’un ortak paydası ve ortak aklı olduğunu ifade eden Vali Osman Kaymak, “Bu anlamda İlkadım şehri olan Samsun’da Samsunlu vatansever vatandaşların Samsunspor’u sevdikleri gibi Samsun’u da sevdiklerine inanıyorum. O anlamda ilini seven ülkesini sever. O yönüyle Samsunspor taraftarlığının Samsun’un değişik aşamalardaki sorunlarının çözümünde çözüm olacağını düşünüyorum. Samsunspor maçlarında tribünlerde bütün siyasi partililer ve iş adamları hep beraber bir araya geliyoruz. Bu yönüyle bu takıma destek olan herkese teşekkür ediyorum." dedi.
 

        Konuşmaların ardından 'Uyanış Sezonu' açılış töreninde Samsunspor taraftarlarının yoğun sevgi gösterisinde bulunduğu Vali Osman Kaymak, kulüp yönetimiyle birlikte tribünleri selamlayarak teşekkür edip, tezahüratlara eşlik etti. Daha sonda Vali Osman Kaymak ve diğer protokol üyeleri Samsunspor-Yeni Orduspor arasında oynanan ve Samsunspor'un 1-0 galibiyeti ile sonuçlanan hazırlık maçını seyretti.
 
        Yeni 19 Mayıs Stadyumu’nda yapılan 2018-2019 sezonu açılış törenine ayrıca, Samsun Milletvekilleri Kemal  Zeybek ve Neslihan Hancıoğlu, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Vali Yardımcısı Hasan Öztürk, Tekkeköy Kaymakamı Günay Öztürk,  İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, 23. Dönem Samsun Milletvekili Fatih Öztürk, Orduspor Kulübü Başkanı Kemal Zavalsız, kamu kurum ve kuruluş müdürleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve çok sayıda davetli ve taraftarlar katıldı.Haber: Samsun Valiliği

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi