ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ZİHNİ ŞAHİN ALAÇAM’I ZİYARET ETTİ

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ZİHNİ ŞAHİN ALAÇAM’I ZİYARET ETTİ

Tarih
Bu haber 490 defa okunmuştur.

.......      Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin yapılan çalışmaları yerinde görmek ve yetkililerden bilgi almak amacıyla Alaçam İlçesine bir ziyaret gerçekleştirdi.

Başkan Şahin, ziyaretleri çerçevesinde Uluçay Sedde ve Köprü Projesi çalışmalarını  yerinde inceledi. Alaçam Belediyesi tarafından yeni alınan  kombi tipi sathi asfalt   makinesini  hayırlı  olması temennisinde bulundu.

Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, Danıştay Üyesi Osman Tural, Samsun Büyükşehir Belediyesi Alaçam- Yakakent Fen İşleri Müdürü Aşkın Cansız, SASKİ Alaçam Şube Müdürü Özcan Kodal ve Belediye Meclis Üyelerinin de eşlik ettiği ziyarette Şahin'e yapılan çalışmalar hakkında bilgi verildi.

Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar da; “Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zihni Şahin’i ilçemizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. Çalışmalarımız hakkında kendisiyle istişare yapma fırsatı elde ettik. İlçemizi ziyaretlerinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi.Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi