ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM KAYMAKAMI ÇAĞLAR UŞAK BANAZ A BALIKESİR SAVAŞTEPE KAYMAKAMI ZAMAN ALAÇAM A ATANDI

ALAÇAM KAYMAKAMI ÇAĞLAR UŞAK BANAZ A BALIKESİR SAVAŞTEPE KAYMAKAMI ZAMAN ALAÇAM A ATANDI

Tarih
Bu haber 1348 defa okunmuştur.

.............          Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı, Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre, aralarında vali yardımcısı ve kaymakamların da bulunduğu 471 mülki idare amirinin görev yeri değiştirildi.Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı, Resmi Gazete'de yayımlandı.Buna göre, aralarında vali yardımcısı ve kaymakamların da bulunduğu 471 mülki idare amirinin görev yeri değiştirildi.Atamalar, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2. ve 3. maddeleri gereğince yapıldı.
       25.10.2013 tarihinden itibaren Alaçam Kaymakamlığı görevini yapan Oğuz Alp ÇAĞLAR yeni yayınlanan Mülki amirler Kararnamesi gereğince Uşak ili Banaz ilçesi Kaymakamlığına atanmıştır.

        Mülki İdareler kararnamesi gereğince Alaçam ilçe kaymakamlığına Balıkesir Savaştepe Kaymakamı Fikret ZAMAN atanmıştır.        FİKRET ZAMAN
 
1968 yılında Kars’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi mezunudur. Yüksek Lisansını Süleyman Demirel Üniversitesi Kamu Yönetimi Anabilim dalında tamamladı.
İnhisar (Bilecik),Çağlayancerit(Kahramanmaraş),Keçiborlu(Isparta), Tonya ve Vakfıkebir( Trabzon) ilçelerinde kaymakamlık; Bingöl, Aksaray ve Çorum İllerinde Vali yardımcılığı görevlerinde bulundu.19.08.2017 tarihinde itibaren Savaştepe Kaymakamlığı yapan Fikret Zaman 01.09.2018 tarihinde Alaçam Kaymakamlığına atandı.
                İngilizce bilmekte olup, evli ve iki çocuk babasıdır.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi