ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

VALİ OSMAN KAYMAK GÖREV YERİ DEĞİŞEN MÜLKİ İDARE AMİRLERİ İÇİN VEDA YEMEĞİ VERDİ

VALİ OSMAN KAYMAK GÖREV YERİ DEĞİŞEN MÜLKİ İDARE AMİRLERİ İÇİN VEDA YEMEĞİ VERDİ

Tarih
Bu haber 669 defa okunmuştur.

..........        İlimizdeki görev süreleri sona eren ve diğer illere atanan Mülki İdare Amirleri ve eşleri için, Vali Osman Kaymak ve Eşi Emine Kaymak Hanımefendi, 04.09.2018 Çarşamba günü veda yemeği verdi.
 
        İçişleri Bakanlığı tarafından hazırlanıp, 1 Eylül 2018 tarihinde yayımlanarak yürürlüğe giren Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesine göre,  Vali Yardımcısı Dr. Hakan Kubalı Isparta Vali Yardımcılığına, Vali Yardımcısı Recep Yüksel Çorum Vali Yardımcılığına atanmıştı.
     
        Ayrıca ilimizde görev yapmakta olan, Tekkeköy Kaymakamı Günay Öztürk İstanbul Vali Yardımcılığına, Terme Kaymakamı Emin Alıcı Kırıkkale Vali Yardımcılığına, Çarşamba Kaymakamı Mustafa Güney Kütahya Vali Yardımcılığına, İlkadım Kaymakamı Turan Atlamaz Denizli Vali Yardımcılığına, Canik Kaymakamı İlhan Turgut Bolu Vali Yardımcılığına, Kavak Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar Diyarbakır Vali Yardımcılığına, Alaçam Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar Banaz Kaymakamlığına ve Vezirköprü Kaymakamı Yunus Emre Altıner Yahyalı Kaymakamlığına, Salıpazarı Kaymakamı Hilal Küsmez Günaydın Hocalar Kaymakamlığına, Ladik Kaymakamı Emrah Uzun Sarıveliler Kaymakamlığına atamaları yapılmıştı.
     
         Vali Osman Kaymak yaptığı konuşmasında, ”Bugün bir araya gelmek ve ilimizde bir süredir görev yapan Mülki İdare Amiri arkadaşlarımızın 1 Eylül 2018 tarihinde yayımlanarak yürürlüğe giren kararname ile Türkiye’nin farklı bölgelerine atanmalarından dolayı düzenlediğimiz yemekte bir aradayız.
    
        Mülki idare mesleğe belirli sürelerde ülkemizin çeşitli bölgelerinde görev yapmayı gerektiren, kendi içerisinde kuralları belli olan bir meslektir. Bu kapsamda Samsun ilimizde belirli bir süre görev yapmış arkadaşlarımız kısa bir süre sonra yeni görev yerlerine gitmek üzere ilimizden ayrılacaklar. Mühim olan çalıştığımız yerlerde güzel iz bırakmak, güzel hatıralarla ayrılmaktır. Arkadaşlarımızın Türkiye’nin önemli illerinden birisi olan Samsun’a hizmet etmek onur meselesidir. Ben öncelikle çalıştıkları süreç içerisinde Samsunlulara verdikleri hizmetlerden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum.
     
        Ben sizlerin Samsun’da görev yaptığınız süre içerisinde Valilik ve diğer kurumlarla hizmetin gereği olarak çok güzel bir uyum içerisinde görev yaptığınızı ifade ediyorum. Samsun’da görev yapan arkadaşlarımız gerek yerelde yürüttüğü hizmetlerle, gerekse kurum ve kuruluşlarla olan ilişkilerinde belirli bir standardı ve kaliteyi yakalamış durumdadırlar.
     
        Samsun’da görev yapan ve yeni görev yerlerine başlamak üzere ilimizden ayrılacak arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Yeni görev yerlerinin kendilerine ve ailelerine hayırlı olmasını diliyorum.’’ dedi.
           Konuşmaların ardından, Vali Osman Kaymak ve Eşi Emine Kaymak Hanımefendi, ilimizdeki görev süreleri sona eren ve diğer illere atanan Mülki İdare Amir ve eşlerine saat hediye etti.
 
        Veda yemeğine ayrıca, Garnizon Komutanı Topçu Albay Recep Ali Üstün ve Eşi, Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ve Eşi, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Yavuz, Adalet Komisyon Başkanı Kemal Alver, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ve Eşi, Vali Yardımcıları ve Eşleri, İlçe Kaymakamları ve Eşleri katıldı.

Haber: Samsun Valiliği

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi