ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

CHP MECLİS ÜYESİ GÖKHAN GÜNAYDIN ALAÇAM DA

CHP MECLİS ÜYESİ GÖKHAN GÜNAYDIN ALAÇAM DA

Tarih
Bu haber 849 defa okunmuştur.

PARTİLİLER VE MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ       CHP Meclis üyesi Gökhan Günaydın Alaçam'a gelerek CHP İlçe binasında partililerle ve daha sonra Muhtarlar Derneği toplantı salonunda Muhtarlarla bir araya geldi.
       Alaçam'ziyaretinde Samsun CHP İl Başkanı Mehmet Kundak ve yönetim kurulu üyeleri bulundu.Misafirleri CHP İlçe başkanı Fuat Canbaz ilçe yönetim kurulu,kadın kolları temsilcileri ve partililer karşıladı.
       CHP  Gökhan Günaydın, “Türkiye genelinde Cumhuriyet Halk Partisi olarak içinde bulunduğumuz ekonomik ve siyasi krizin çıkış yollarını aramak adına 81 ilde partimizin görevlendirildiği milletvekilleri, parti meclisi üyelerimizin her ilde bulunan Ticaret Sanayi Odaları, Esnaf Sanatkar Kooperatifleri ve diğer kurumlara bu konuyu mümkün olduğunca anlatmaya çalışıyoruz dedi.Türkiye’nin şu anda 1999 ve 2001 yıllarında yaşanan krizin bir benzerini yaşadığını söyleyen Günaydın, “Türkiye’nin içinde bulunduğu ekonomik durumu halka anlatmak adeta süreci deşifre etmek ve bu çerçevede yapılması gerekenlerden CHP’nin sorumluluğunu anlatmak için böyle bir program düzenlemiş bulunmaktayız. Türkiye şu anda 1999 ve 2001 yıllarında yaşanan krizin bir benzerini yaşamaktadır. Bugün ülkede maalesef bir sessizliğin hüküm sürdüğünü görüyoruz. Ülkenin içinde bulunduğu demokrasi dışı gelişmelerin bu sessizliğe adeta zorunlu kıldığını ifade etmek isteriz” şeklinde ifade etti.


   Daha sonra Muhtarlar derneğine geçen Gökhan Günaydın burada Muhtarlara ülkemizde tarım ve hayvancılığın sorunları ve çözüm önerileri konusunda değerlendirmelerde bulundu.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi