ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

HAYIRSEVER SEZGİN YÜKSEL DEN BAŞARILI ÖĞRENCİLERE ÖDÜL

HAYIRSEVER SEZGİN YÜKSEL DEN BAŞARILI ÖĞRENCİLERE ÖDÜL

Tarih
Bu haber 804 defa okunmuştur.

................       İlköğretim haftası kutlama etkinlikleri içerisinde her yıl olduğu gibi bu yıl da hayırsever Emekli astsubay Sezgin Yüksel tarafından gönderilen para ödülü üniversite sınavında ilk üç dereceye giren öğrencilere verildi.İlköğretim haftası kutlama etkilikleri kapsamında Resai Aydın ilkokulunda bir program gerçekleştirildi.Programda 2018 Üniversiteye Giriş sınavında en yüksek puanı alan üç öğrenciye Emekli Astsubay Sezgin Yüksel tarafından gönderilen para ödülü  verildi.

1.Alaçam Anadolu İmam Hatip Lisesinden Mücahit Torun(Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümünü Kazandı) Ödülünü Babası Belediye başkanı Hadi Uyar'dan Aldı.2.Alaçam Anadolu İmam Hatip Lisesinden Furkan Saruhan (OMÜ İlahiyat Fakültesini Kazandı) ödülünü Babası İlçe Müftüsü Mehmet Süsün'den aldı.3.Şadiye Muzaffer Turhan Anadolu Lisesinden Ahmet Selçuk Ergin(Makina Mühendisliğini kazandı) Ödülünü ilçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural'dan aldı.
  Öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi