ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

YAKAKENT TE GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI

YAKAKENT TE GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI

Tarih
Bu haber 497 defa okunmuştur.

............         Yakakent İlçemizde 19 Eylül Gaziler Günü Kutlandı.

19 Eylül Gaziler Günü Yakakent ilçemizde törenle kutlandı. Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığı tarafından Atatürk anıtına çelenk koyulmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleşen törene, İlçe Kaymakamı Bahar KAYA, İlçe Belediye Başkanı Hüseyin KIYMA, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının temsilcileri, Gaziler ve vatandaşlarımız katıldı.


       Gazilerimizi makamında kabul eden Kaymakam Bahar Kaya, "Bugün üzerinde yaşadığımız bu güzel topraklar, şehit ve gazilerimizin kahramanlıkları sayesinde miras kalmıştır. Bunun bilincindeki milletimiz de yurdunu canından aziz bilen şehit ve gazilerimize sevgi, saygı ve şükran duygularıyla bağlıdır. Bu vesileyle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kutsal vatanımız için canını feda eden şehitlerimizi rahmetle anıyor, kahraman gazilerimizin bu anlamlı gününü en kalbi duygularımla kutluyorum." şeklinde konuştu.
Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi