ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

BAFRA ÖĞRETMENEVİNE MÜDÜR ATAMA KARGAŞASI

BAFRA ÖĞRETMENEVİNE MÜDÜR ATAMA KARGAŞASI

Tarih
Bu haber 1495 defa okunmuştur.

BİR HAFTADA İKİ MÜDÜR ATAMASI YAPILDI     Bafra Öğretmenevi ASO Müdürlüğüne traji komik müdür ataması.Halen Öğretmenevi Müdürü olan Nevriz SEKMEN Milli Eğitim Bakanlığı, personel genel müdürlüğü Daire Başkan vekili Bekir Erdoğan İmzasıyla  10 Eylül 2018 tarihinde Samsun Valiliği aracıyla Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Bafra Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu için görevlendirme kararnamesi gönderildi ve Nevriz Sekmen görevine başladı.      16-09 2018 Tarihinde yine Milli Eğitim Bakanlığı, personel genel müdürlüğü imzasıyla Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğüne gönderilen ikinci bir kararnamede Nevriz Sekmen’in görevden alınmasına yerine ise Cavit Ovalı'nın getirilmesi ile ilgili kararname geldi.

      Bir hafta içinde aynı kuruma iki ayrı müdür ataması kafaları karıştırdı.Daha önce kurum Müdürlüğü yaparken görev süresi uzatılan Nevriz Sekmen hangi gerekçeyle 6 gün sonra görevden alındı,madem alınacaktı niçin yeniden atamsı yapılmıştı.Bu durum karşısında kafalar karma karışık oldu? Vatandaşlar bunun mantıklı bir açıklamasını bekliyor...?


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi