ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

NEVRİZ SEKMEN TEKRAR BAFRA ÖĞRETMENEVİ MÜDÜRÜ OLDU

NEVRİZ SEKMEN TEKRAR BAFRA ÖĞRETMENEVİ MÜDÜRÜ OLDU

Tarih
Bu haber 1059 defa okunmuştur.

.............


Milli Eğitim Bakanlığı, personel genel müdürlüğü Daire Başkan vekili Bekir Erdoğan İmzasıyla 10 Eylül 2018 tarihinde Samsun Valiliği aracıyla Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Bafra Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu için görevlendirme kararnamesi gönderildi.

Gönderilen Kararnamede: Aşağıda bilgileri yazılı personelin belirtilen eğitim kurumuna atanması/görevlendirilmesi makam onayı ile uygun görülmüştür.İlgilinin Maaş nakil muhaberi esas alınarak atandığı görev yerine atanması sağlanacaktır denildi.
Bu Kararname 5 yıldır Bafra Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu’nda Müdürlük görevi yapan Nevriz Sekmen’e tebliğ edildi.

6 GÜN SONRA GÖREVDEN ALINMA KARARNAMESİ

Sekmen, Görevinin Başındayken 16-09 2018 Tarihinde yine Milli Eğitim Bakanlığı, personel genel müdürlüğü imzasıyla Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğüne gönderilen ikinci bir kararnamede Nevriz Sekmen’in görevden alınmasına yerine ise Cavit Ovalının getirilmesi karar verildi dendi.

BAKANLIK DEVAM DEDİ

3 gün önce kararnamesi iptal edilen öğretmen evi müdürü Nevriz Sekmenin bakanlık tarafından 21-09-2018 Tarihinde  görevine devam etmesi yönünde görüş çıktı.

3 gündür haberlerimizle Bafra kamuoyunu meşgul edilen ve gündemden düşmeyen Nevriz Sekmenin alınması Bafra kamuoyunda tepkilere neden olmuştu.

Bafra kamuoyu çalışkan müdürüne sahip çıktı.

KAYNAK:BAFRA 55

Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi