ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM EĞİTİM BİR SEN İLÇE TEMSİLCİSİ SERHAT MURAT KARAGÖL OLDU

ALAÇAM EĞİTİM BİR SEN İLÇE TEMSİLCİSİ SERHAT MURAT KARAGÖL OLDU

Tarih
Bu haber 826 defa okunmuştur.

..............       Memur Sen konfederasyonuna bağlı Eğitimciler Birliği Sendikası EĞİTİM BİR SEN in Alaçam ilçe temsilciliği yönetim kurulu ve delege seçimleri yapıldı. Demokrasi şöleni olarak adlandırılan seçimlere katılımın yoğun olduğu  görüldü.İlçe temsilciliği seçimlerine Memur Sen ve 1 nolu Samsun Eğitim Bir Sen il başkanı Nejdet GÜNEYSU,Bafra Eğitim Bir Sen ilçe Başkanı Hamdi YILDIZ,Alaçam Büro Memur Sen ilçe Temsilcisi Ramazan ÇOBAN ve çok sayıda misafir gelerek demokrasi şölenine katıldılar ve hayırlı olması temennisinde bulundular.Seçime tek liste halinde gidildi ve delegelerin kullandığı oylarla Serhat Murat Karagöl başkanlığında yeni yönetim kurulu belirlendi.

Yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu.

YÖNETİM ASİL LİSTE

Serhat Murat Karagöl,Bayram Bircan,Cem Eroğlu,Mücahittin Şen,Ali Gündeş,Abdulkerim Açıkgöz,Necati Kıcır

YÖNETİM YEDEK LİSTE

Taylan Mete,Ayhan Şahin,Ali Yıldırım,Azmi Polat,Mehmet Keskinoğlu,Gamze Süme,Serdal Helvacı

İLÇE DELEGESİ OLAN İSİMLER

Salih İleri,Serhat Murat Karagöl,Volkan Nehir Demiray
        Alaçam İlçe temsilcisi Seçilen Serhat Murat KARAGÖL;Bugün yapılan seçimlerimiz gerçek bir demokrasi şenliği havasında geçerek bir kez daha güçlü sendika olduğumuzu kanıtlamıştır.Seçimler sonunda üyelerimizin desteğiyle Alaçam Eğitim Bir Sen Başkanı olarak seçildim. Başkan yardımcıları Cem Eroğlu Bayram Bircan Mücahit Şen Ali Gündeş Necati Kıcır Abdulkerim Açıkgöz arkadaşlarımla birlikte yürüyeceğimiz bu yolda her zaman doğruluk ve adaletin yanında olacağımızı bilmenizi istiyoruz.
Desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen ve başkanlık görevini devraldığımız Başkanımız Salih Ileri Bey'e ve tüm üyelerimize teşekkür ediyorum dedi.
       Alaçam Memur Sen ilçe Temsilcisi Salih İLERİ yaptığı açıklamada;Alaçam Eğitim Bir Sen İlçe temsilciliğine yeni Seçilen Serhat Murat Karagöl ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyor başarılı çalışmalar temenni ediyorum dedi.Altı yıl boyunca yönetim kurullarıyla beraber Alaçam Eğitim Bir Sen olarak güzel çalışmalar yaptıklarını birlikte çalıştığı tüm aradaşlarıma teşekkür ediyorum dedi.Tüm Türkiye'de olduğu gibi ilçemizde de demokrasi şöleni halinde seçimlerin yapıldığını dile getiren Salih İleri,Sandık kurulunda görev yapan divana,uzaktan yakından gelerek oy kullanan üyelere,İl Başkanı,İlçe başkanları,Büro Memur sen ilçe temsilcisi ve farklı sendikalardan olup bu şölene katılan tüm dostlarımıza teşekkür ederim dedi.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi