ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

YAKAKENT KAYMAKAMI  BAHAR KAYA DAN 29 CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

YAKAKENT KAYMAKAMI BAHAR KAYA DAN 29 CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Tarih
Bu haber 656 defa okunmuştur.


    Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ ün “Cumhuriyeti biz kurduk onu yükseltecek ve yaşatacak olan sizlersiniz” diyerek bizlere emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti’ nin kuruluşunun 95. Yıldönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.
Bağımsızlığımızın ve vatanımızın bölünmez bütünlüğünün simgesi olan cumhuriyetimizi korumak, yaşatmak ve atalarımızın bu değerli mirasını gelecek nesillere ulaştırmak bizim için bir vatandaşlık görevidir. Vatanımız, farklı inanç ve kültürlerin barış ve sevgiyle bir arada yaşayabildiği, bizi birbirimize sarsılmaz bağlarla bağlayan, gönüllerimizi kaynaştıran büyük bir barış medeniyetini sergiler. Bu yüzdendir ki milletçe, güven ve istikrarı koruyarak birlik ve bütünlüğümüze, demokrasimize, barışımıza, kardeşliğimize sahip çıkmaya devam etmeliyiz.
Bu duygu ve düşüncelerle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi saygı ve rahmetle, kahraman gazilerimizi minnetle anıyor ve tüm halkımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyorum.

BAHAR KAYA
YAKAKENT KAYMAKAMI

Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi