ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM BÜRO MEMUR SEN DEN SALİH İLERİ YE PLAKET

ALAÇAM BÜRO MEMUR SEN DEN SALİH İLERİ YE PLAKET

Tarih
Bu haber 500 defa okunmuştur.

ALAÇAM MEMUR SEN İLÇE TEMSİCİSİ SALİH İLERİ YE PLAKET TAKDİM EDİLDİ       Büro Memur  Sen Alaçam İlçe Temsilciliği üyeleri ile yemekli programda bir araya geldi. 15 Kasım Perşembe günü Alaçam Öğretmenevinde Programa Memur sen ilçe Başkanı Salih İleri,Eğitim Bir-Sen ilçe Başkanı Serhat Murat Karagöl,Diyanet Sen İlçe Başkanı Hayri Soylu,Toç Bir sen İlçe Başkanı Uğur Özcan,Gençlik ve Spor ilçe Müdürü Cansu Keskin Karaaslan,Bafra İskur Merkezî Müdürü Yakup Ergenlik,Alaçam Adliyesi işyeri temsilcisi Hilmi Kırcı,Maliye işyeri Temsilcisi Şeravi Coşkun,Büro Memursen üyeleri katıldı.


        Programda Alaçam Büro Memur Sen üyeleri misafirleriyle birlikte sohbet ettiler.Alaçam Büro Memur Sen ilçe temsilcisi Ramazan Çoban söz alarak programa katılan üyelere ve diğer sendika temsilcilerine teşekkür etti ve konuşmasına şöyle devam etti, Yıllardır İlçemizde Memur Sen ve Eğitim Bir sen İlçe Başkanlığı yapan ve Büro Memursen Ilçe Temsilciliğine her konua maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Salih ileri ye teşekkür ediyorum dedi.Bundan sonra da Eğitim Bir sen ilçe Temsilciliğine Seçilen Serhat Murat Karagöl ve diğer birim temsilcileri ile uyum içinde sendikal çalışmalara devam edeceğiz dedi.Büro Semur Sen ilçe temsilcisi Ramazan Çoban Memur Sen İlçe temsilcisi Salih İleri'ye plaket taktim etti.

         Memur Sen ilçe temsilcisi Salih İleri bu nazik jestinden dolayı Büro memur sen ilçe temsilcisi Ramazan Çoban'a çok teşekkür etti.Memur Sen Konfederasyonu olarak Türkiye'nin 1000 000 üyesi olan en büyük sivil toplum örgütü olduklarını tüm birimlerle uyum içinde sendikal mücedelelerine devam ettiklerini bu mücadelede gençlere fırsat vererek onların enerji ve heyecenlarıyla sendikayı daha üst seviyeye taşıyacaklarına inancımız tamdır dedi.
Hatıra fotoğrafı ile program sona erdi...Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi