ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM DA UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE TOPLANTISI YAPILDI

ALAÇAM DA UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE TOPLANTISI YAPILDI

Tarih
Bu haber 492 defa okunmuştur.

UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE TOPLANTISI YAPILDIUYUŞTURUCU İLE MÜCADELE TOPLANTISI YAPILDI
 
        Bağımlılık İle Mücadele (Uyuşturucu İle Mücadele)  Toplantısı, Ülkemiz Genelinde olduğu gibi aynı anda İlçemizde de 08.11.2018 Perşembe günü, saat:09.30 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapıldı.
Toplantı Kaymakam Fikret ZAMAN Başkanlığında, Belediye Başkan Yardımcısı,  İlçe Emniyet Müdürü, İlçe jandarma Komutanı, Meslek Yüksek Okul Müdür Yardımcısı, İlçe Müftüsü, İlçe Yazı İşleri Müdürü, Milli Eğitim Müdürü, Halk Eğitim Merkezi Müdürü,  Kredi Yurtlar Kurumu Müdür Yardımcısı, İlçe Sağlık Müdürü, Devlet Hastanesi Başhekimi, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü, Tarım ve Orman İlçe Müdürü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdür Vekili,  Esnaf ve  Sanatkarlar Odası Başkanının katılımlarıyla gerçekleşmiştir.
 
Toplantı sonunda görüşülen konular değerlendirilerek, gençlerimizi bağımlılık yapan her türlü alkol, sigara, uyuşturucu kullanımına başlamadan gerekli tedbirlerin alınması, uyuşturucuya bulaşmış olan gençlerimizin de  tekrar topluma kazandırılmasını sağlamak için gereğinin yapılması,  sağlıklı nesiller yetiştirmek için her kişinin, her kurumun üzerine düşeni yapmaları, eksikliklerin ve aksaklıkların giderilmesi hususunda ilgili birimlerden gereğinin yapılması istenmiştir.
 Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi