ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

KAYMAKAM FİKRET ZAMAN DAN ALAÇAM MYO ZİYARETİ

KAYMAKAM FİKRET ZAMAN DAN ALAÇAM MYO ZİYARETİ

Tarih
Bu haber 533 defa okunmuştur.

............      Alaçam Kaymakamı Fikret ZAMAN, Alaçam İlçe Emniyet Müdürü Kenan BIYIK ile birlikte Alaçam Meslek Yüksekokulunu ziyaret etti.


Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Kürşat DEMİRYÜREK eşliğinde okulu gezen Kaymakam Fikret ZAMAN, Alaçam Öğretmenevine ait olan Yüksekokul yemekhanesini gezerek öğle yemeğini öğrencilerle birlikte yedi. Yemeklerin güzel ve hijyen olması nedeniyle yemekhane personeline teşekkür etti. Daha sonra yüksekokulu gezen Kaymakam ve İlçe Emniyet Müdürü okulun laboratuarlarını, kütüphaneyi ve genelini çok beğendiklerini ifade ettiler. Yüksekokul ile sürekli iletişimde olan Kaymakam öğrencilerin ihtiyaçları olduğu takdirde Kaymakamlık olarak her türlü desteğin sağlanacağını belirterek, Yüksekokul ile birlikte birçok ortak proje gerçekleştirilebileceğini ve Alaçam’ın bu projeler ile kalkınabileceğine vurgu yaptı.Kaymakam Fikret ZAMAN, Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Kürşat DEMİRYÜREK ve İlçe Emniyet Müdürü Kenan BIYIK daha iyi bir Alaçam için yapılabilecekler konusunda fikir alışverişinde bulundular.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi