ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM DA GÜVENLİK VE MUHTARLAR TOPLANTISI YAPILDI

ALAÇAM DA GÜVENLİK VE MUHTARLAR TOPLANTISI YAPILDI

Tarih
Bu haber 469 defa okunmuştur.

............      Kaymakam Fikret ZAMAN Başkanlığında Daire Amirleri ve Muhtarlarımızın katıldığı “Güvenlik” ve “Muhtarlar” toplantısı 21.11.2018 tarihinde Saat:10.00’da Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı Toplantı Salonunda yapıldı.Toplantıda Kaymakam Fikret Zaman ve Belediye Başkanı Hadi Uyar açıklamalarda bulundu.


Toplantıda ayrıca;
1- Bafra Sosyal Hizmetler Müdürü Muzaffer ŞAHİN tarafından genç, çocuk yaşlı, kadın ve engellilere yönelik yapılan sosyal yardımlar ve desteklerle ilgili bilgilendirme yapıldı.
2- Toplantıda Bafra İŞ-KUR Müdürlüğü Personeli Ayhan AKDENİZ tarafından engelli ve eski hükümlülere kendi işlerini kurma anlamında İŞ-KUR tarafından destekleme verildiği, desteklemeden faydalanmak isteyenler için başvuru şartları anlatıldı.
3- Toplantıda güvenlik, yardıma muhtaç vatandaşlar, yolların asfaltlanması içme suyu meseleleri gibi konularda bilgi alışverişinde bulunuldu. Daire Amirlerimizin ve Muhtarlarımızın birlik içinde vatandaşa hizmet odaklı çalışmalar yapmaları istendi.
Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi