ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

YAKAKENT KAYMAKAMI BAHAR KAYA HALK EĞİTİMİ MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ

YAKAKENT KAYMAKAMI BAHAR KAYA HALK EĞİTİMİ MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ

Tarih
Bu haber 781 defa okunmuştur.

İlçe Kaymakamımız Halk Eğitim Merkezini Ve 100. Yıl Ortaokulunu Ziyaret Ettiler         Yakakent Kaymakamı  Bahar KAYA İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ÇİÇEK ile birlikte Halk Eğitim Merkezini ziyaret  etti.Kurum Müdürü Kadir ÇAKIR'dan açılan kurslar hakkında genel bir bilgi aldı.İlçe Kaymakamı faaliyette olan step aerobik ve giyim kurslarını dolaşarak kursiyerlerin taleplerini dinledi,yaptıkları el işi ürünleri ilgiyle inceledi.Kaymakam Bahar Kaya'ya kurum Müdürü Kadir Çakır tarafından günün anısına kursiyerlerin yaptığı filografik tablo hediye edildi.Bu nazik davranışından dolayı Kaymakam Bahar Kaya çok teşekkür etti.

.
         Daha sonra 100 Yıl Ortaokulunu ziyaret eden İlçe Kaymakam Bahar KAYA Öğretmenlerle bir araya gelerek akademik, sportif ve kültürel başarılarla ilgili bilgi aldı. Sınıfları dolaşan Kaymakamımız, öğrencilerle sohbet ederek, yeni açılan Müzik Sınıfında incelemelerde bulundu.Haber: Yakakent Kaym.

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi