ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

KOLİN FATİH  ORTAOKULU ÖĞRENCİLERDEN “KARDEŞ OKUL”A HEDİYE…

KOLİN FATİH ORTAOKULU ÖĞRENCİLERDEN “KARDEŞ OKUL”A HEDİYE…

Tarih
Bu haber 463 defa okunmuştur.

KENDİLERİ KÜÇÜK AMA KALPLERİ BÜYÜK ÖĞRENCİLERDEN “KARDEŞ OKUL”A HEDİYE…         Alaçam Kaymakamı Fikret ZAMAN, Belediye Başkanı Hadi UYAR, İlçe Emniyet Müdürü Kenan BIYIK, Garnizon Komutanı Teğmen Samet KURUÇELİK, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai TURAL, Karayolları Kolin Fatih Ortaokulu Müdürü Taylan METE, Öğrenci velileri ve Karayolları Kolin Fatih Ortaokulu 5/D Sınıfı öğrencileri ile birlikte İlçemiz Aşağı Koçlu İlkokulunu ziyaret ettiler.


Karayolları Kolin Fatih Ortaokulu 5/D Sınıfı öğrencileri “Kardeş Okul” olarak seçtikleri Aşağı Koçlu İlkokulunun ihtiyaçlarını okul öğretmeni Özgür KAYA’dan öğrenerek bu ihtiyaçlar doğrultusunda sınıf öğretmeni Emine Gül ÇETİNKAYA önderliğinde düzenledikleri kermesten elde ettikleri ile aldıkları hediyeleri “Kardeş Okul” olarak seçtikleri Aşağı Koçlu İlkokulu öğrencilerine  Kaymakam Fikret ZAMAN, Belediye Başkanı Hadi UYAR ve diğer davetliler ile birlikte dağıttılar.
Kaymakam Fikret ZAMAN; “Aşağıkoçlu Mahallesindeki okulu "Kardeş Okul" seçen öğrencilerimizi gönülden kutluyorum. Öğrencilerin kendileri küçük ama gönülleri çok büyük ifadelerini kullanarak öğrencilerimiz hem eğlendiler hem de bir birleri ile kaynaştılar, bu tür yapılan hizmetlerde emeği geçen İlçe Milli Eğitim Müdürümüze, Kolin Ortaokulu Müdürümüze, öğrenci velilerimize ve özellikle öğrencilerimizi kutluyorum” dedi.


Alaçam Belediye Başkanı Hadi UYAR, "Kardeş Okul" olan Aşağıkoçlu okuluna hediyelerini kendi elleri ile getirip onlarla günlerini paylaşan Karayolları Kolin Fatih Ortaokulu 5/D sınıfı öğrencilerini kutluyor, etkinliğin yapılmasında emeği geçen başta velilerimize ve okul müdürümüze teşekkür ediyorum” dedi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai TURAL, “Kardeş Okul” projesi ile birlikte Aşağıkoçlu Mahallesindeki birleştirilmiş sınıf okulunun seçilmesinde ve hediyelerin dağıtılmasında bizleri yalnız bırakmayan İlçe Kaymakamımız Sayın Fikret ZAMAN'a Belediye Başkanımız Sayın Hadi UYAR'a, İlçe Emniyet Müdürümüz Sayın Kenan BIYIKA'a, Garnizon Komutanımız Sayın Samet KURUÇELİK'e Aşağıkoçlu Mahallesi Muhtarımız Sayın Yaşar BİŞKİN'e Okul Öğretmenleri Özgür KAYA'ya ve Betül Bilican BOZKURT'a, Mahalle Halkına katılımlarından dolayı teşekkür etti.
Öğrencilerin mutlulukları gözlerinden okundu: Aşağıkoçlu İlkokulu öğrencileri ile birlikte yaklaşık iki saat geçiren Karayolları Kolin Fatih Ortaokulu 5/D Sınıfı öğrencileri ise bu gün unutamayacağımız bir gün olduğunu ve "Kardeş Okul" olma mutluluğunu yaşadık dediler.

Haber: Alaçam Kaymaklğ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi