ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

AŞAĞIKOÇLU MAHALLESİNDE HALK TOPLANTISI YAPILDI

AŞAĞIKOÇLU MAHALLESİNDE HALK TOPLANTISI YAPILDI

Tarih
Bu haber 402 defa okunmuştur.

AŞAĞIKOÇLU MAHALLESİNDE HALK TOPLANTISI YAPILDI          Alaçam Kaymakamı Fikret ZAMAN; Alaçam Belediye Başkanı Hadi UYAR, İlçe Emniyet Müdürü Kenan BIYIK, Garnizon Komutanı Teğmen Samet KURUÇELİK, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai TURAL ile birlikte Alaçam Aşağıkoçlu Mahallesi halkı ile bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinlediler.
İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanın yanlarına gelerek isteklerini sormalarından çok mutlu olan Mahalle Halkı, okulun yanında bulunan tahta köprünün yenisinin yapılması için talepte bulundular. Taleplerini yerinde inceleyen heyet; köprüyü öğrencilerin ve vatandaşların kullanmasının tehlikeli olabileceğini, en yakın zamda gerekli işlemin yapılması için çalışmaları başlatacaklarını dile getirdi.


         Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, Okul Öğretmeni Özgür KAYA'nın talebi üzerine okul bahçesinde bulunan Basket potalarının yenilenmesini ve voleybol direklerinin dikilmesi, konularında Başkan Uyardan talepte bulundu. Başkan Uyar ise işi yerinde çözmek amacıyla hemen yetkilileri arayarak bilgiler verdi. Mahalle halkının istek ve taleplerinin çözümleri konusunda ellerinden gelen her türlü yardımı yapacaklarını dile getirdi.


İlçe Emniyet Müdürü Kenan BIYIK, özellikle gündemde olan telefon dolandırıcılığı konusunda vatandaşları uyararak böyle gelen telefonlara itibar edilmemesi hemen 155'i arayarak bilgi verilmesi hususunda bilgiler verdi.
İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Samet KURUÇELİK, Mahalle sınırları içerisinde yabancı satıcılar ve hurdacılar gibi kişilerin bölgemizde dolaşmasına müsaade etmeyin. Bu tür kişileri gördüğünüzde ise 156'yı arayarak Jandarmayı bilgilendirin dedi.      Aşağıkoçlu Mahallesinde yapılan Halk Toplantısının ardından Kaymakam Fikret ZAMAN ve Alaçam Belediye Başkanı Hadi UYAR uzun zamandır yatağa bağımlı felçli hasta Cemal KÖSEM’i ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundular.


Haber: Alaçam Kaymaklğ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi