ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI ALİ ŞENGÜL ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

ALAÇAM BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI ALİ ŞENGÜL ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Tarih
Bu haber 828 defa okunmuştur.

ESNAF VE HALK PAZARI ZİYARETLERİNDE İLGİ BÜYÜKTÜ      Ak Parti Alaçam Belediye Başkan Aday Adayı Avukat Ali ŞENGÜL çalışmalarına devam ediyor.Deneyimli siyasetçi kişiliği ve tecrübesi ile toplumun her kesimine herkese ulaşmayı hedefleyen Ali Şengül beraberinde Belediye Meclis üyesi  arkadaşları yıllardır başkanlığı döneminde birlikte çalıştığı dava arkadaşları ile birlikte güçlü bir başkan adayı olduğunu herkese hissettiriyor.
      Çaşamba günü Halk pazarını ziyaret eden Başkan Adayı Ali Şengül kadını, erkeği, genci yaşlısı tüm vatandaşların ilgi odağı oldu.Karşılaştığı tüm vatandaşların ilgisinden çok memnun kaldı ve güzel bir enerji aldı.
      Ali Şengül ve Arkadaşları esnafları ve Sivil Toplum Örgütlerini de unutmuyor. Muhtarlar Derneğini,Şoförler odasını ve Alaçam'ın en büyük sivil toplum örgütü olan Memur Sen'in Eğitim Bir Sen Sendikasını ziyaret ederek İlçe Temsilcisi Serhat Murat KARAGÖL ve eğitimcilerle bilgi alış verişinde bulundular.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi