ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

KAYMAKAM FİKRET ZAMAN KIZLAN VE ÇEVRE KÖYLERDE İNCELEMELERDE BULUNDU

KAYMAKAM FİKRET ZAMAN KIZLAN VE ÇEVRE KÖYLERDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Tarih
Bu haber 413 defa okunmuştur.

............        Alaçam Kaymakamı Fikret ZAMAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai TURAL, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Mehmet GÜREŞ, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdür Vekili Emre KÖSEM, Ziraat Odası Bşk. Ortaköy Muhtarı Hüseyin BEDİR, Fatih Mah. Muhtarı Duran AYDIN ve beraberindekilerle Kızlan Jandarma Karakol Komutanlığı’nı ziyaret ettiler. Karakolu gezdikten sonra askerler ve personelle tanışarak sohbet etti. Karakol ve bölge hakkında Karakol Komutanı J.Asb. Üçvş. Emre YAŞAR’dan bilgiler aldı. Denetleme defterini imzaladı. Kış mevsiminde olunması nedeniyle gerekli tedbirlerin alınması talimatını vererek karakoldan ayrıldı.         Kaymakam Fikret ZAMAN,İlçemiz Umutlu Mahallesini ziyaret etti.Burada sıcak demircilikle uğraşan esnafları ziyaret etti.Esnaflara hayırlı olsun iyi işler diyerek eline çekici alan Kaymakam Fikret ZAMAN örs üzerinde ocakta ısıttığı demiri dövdü. Mahalle Camisini ziyaret ederek Cami İmam-Hatibi Ramazan SONGURLU’dan cami hakkında bilgiler aldı. Mahalle halkı ile bir araya gelerek sohbet etti istek ve temennilerini dinledikten sonra Muhtar Satılmış UÇAN’dan Mahalle hakkında bilgiler aldı.          Kaymakam Fikret ZAMAN  beraberindekilerle Kızlan İlk/Ortaokulunu ziyaret etti. Öğretmenlerle tanıştıktan sonra sınıfları tek tek gezerek öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilere kitap okumalarını tavsiye ettikten sonra okula kütüphanesine kitap desteğinde bulunacağını ifade etti. Okulda yapılan Projeler hakkında Ortaokul Müdürü Bünyamin Rıza Güzelaydın ve İlk Okul Müdürü Ayhan DODUR bilgiler aldı. Geri Dönüşümden yapılan Kitaplıkların İlçe Çapında da yapılmasının güzel olacağını söyleyen Kaymakamımız Sayın Fikret ZAMAN, çalışmalarında başarılar dileyerek okuldan ayrıldı.

      Kaymakamı Fikret ZAMAN ve beraberindekilerle Köseköy Mahallesinde yapılan “halk toplantısında” mahalle halkı ile bir araya gelerek istek ve taleplerini dinlediler.
Kaymakam Fikret ZAMAN, Mahalle Camisini ziyaret ederek Camii İmam-Hatibi Enis AYDIN’dan Camii ve Kur’an Kursu hakkında hakkında bilgiler aldı.
Daha sonra hasta ve yaşlı olan vatandaşları evinde ziyaret ederek istek ve taleplerini dinledi. Muhtar Satılmış ŞAHİN’den Mahalle hakkında bilgiler aldıHaber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi