ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN ALAÇAM AİHL ERKEK ÖĞRENCİ YURDUNA GECE ZİYARETİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN ALAÇAM AİHL ERKEK ÖĞRENCİ YURDUNA GECE ZİYARETİ

Tarih
Bu haber 823 defa okunmuştur.

ÖĞRENCİLER GECE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNÜ KARŞILARINDA GÖRÜNCE ÇOK ŞAŞIRDILAR       İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen Alaçam Anadolu İmam Hatip Lisesi Erkek Öğrenci yurdunu ziyaret etti.Bu ziyaretin ilginç yanı ziyaretin akşam etüt saatlerinde yapılması ayrıca bu ziyaretten ilçede ve okulda önceden hiç kimsenin haberi olmamasıydı.Alaçam Anadolu İmam Hatip Lisesi Erkek Öğrenci yurduna geldiğinde çat kapı yurda girenİl Milli Eğitim Müdürü öğrencilerle tanıştı.Onlarla etüt salonunda birlikte oturdu dersleriyle ilgili okudukları kitaplar hakkında konuştu,daha sonra yatakhaneleri gezdi öğrencilerden isteklerini ve eksik olan bir şeylerin olup olmadığını sordu.
      İl Milli eğitim Müdürlğü web sitesinde yapılan haberde''İl Millî Eğitim Müdürümüz Coşkun ESEN, Alaçam Anadolu İmam Hatip Lisesi Erkek Öğrenci Pansiyonunda incelemelerde bulundu. Pansiyonda kalan öğrencilerimizle bir araya gelerek sohbet etti.  İl Millî Eğitim Müdürümüz Coşkun ESEN akşam saatinde öğrencilerin enerjilerinin ve mutluluklarının görülmeye değer olduğunu ifade etti' denildi.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi