ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ŞEHİT MUHAMMET ALİ AKSU OKULUNDA ŞEHİT SAVAŞ TOPAL KÜTÜPHANESİ AÇILDI

ŞEHİT MUHAMMET ALİ AKSU OKULUNDA ŞEHİT SAVAŞ TOPAL KÜTÜPHANESİ AÇILDI

Tarih
Bu haber 481 defa okunmuştur.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,     Şehit Muhammet Ali Aksu İlk-Ortaokulu Savaş Topal Kütüphanesi ve Zeka Oyunları sınıfı açıldı.Açılışa Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, Belediye Başkanımız Hadi Uyar, Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural, Emniyet Müdürü Kenan Bıyık , İlçe Müftüsü Mehmet Süsün, Şehit Savaş Topal’ın ailesi, kurum amirleri, okul müdürleri, sivil toplum temsilcileri, muhtarlar ve veliler katıldı.

        Kütüphaneye 18 Eylül 2012 tarihinde Bingöl ili Kardeşler köyü mevkiinde bölücü terör örgütü mensuplarınca düzenlenen silahlı saldırı sonucu şehit olan  Yenice'li Jandarma Er Savaş Topal'ın ismi verildi.Kütüphane Açılışında bir konuşma yapan Okul Müdürü Ali Ak; "Yeni bir tasarım anlayışı ile oluşturduğumuz kütüphanemiz, öğrencilere okumanın keyfini ve bilgiye ulaşma heyecanının ve hayal güçlerinin geliştirmesinde önemli bir katkı sunacaktır” dedi.
Ali Ak, ayrıca katılımcılara kütüphane yapımına destek veren Doyran’lı iş adamı Metin Kurnaz ve Doyran Muhtarı Hüseyin Sönmez’e, yapımda emeği geçen başta müdür yardımcıları, öğretmen ve diğer personellere teşekkür etti.
Açılışta İlçe Kaymakamı Fikret Zaman Okumanın önemi hakkında konuşma yaptı. Yapılan bu modern eserin öğrencilerin ufkunu geliştireceğini belirtti.Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi